Zagraj na automacie Castle Builder 2

Castle Builder 2 – Już Wkrótce

Producent Microgaming ogłosił wydanie najnowszego automatu pod tytułem Castle Builder 2. Jest on kontynuacją ich poprzedniego automatu pod tytułem Castle Builder, który jest ogromnym sukcesem i został nominowanym do tytułu EGR Gry Roku w 2013. Powodem tego jest niewątpliwie oryginalność tego slotu, który jest oparty na przygodzie budowania zamków w różnych królestwach.

Castle Builder 2 Dowiedz Się Więcej

Automat ten jest zbudowany na kompletnie innej zasadzie. Pomimo tego, że posiada 5 bębnów i 3 rzędy w prawym dolnym rogu, to cały jego koncept polega na możliwości  przemieszczania się pomiędzy 15 różnymi królestwami, zbierając różne materiały potrzebne do budowy zamków. W Castle Builder 2 gracz ma możliwość stworzenia aż 75 zamków i 300 różnych charakterów. Ponadto gracze będą wykonywać różne wyzwania, za które będą nagradzani pucharami, umożliwiając graczom ciągły postęp i poprawę poziomu ich awatarów.

Thomas Schleischitz, CEO i założyciel  firmy Rabcat Powiedział:

„Gra Castle Builder osiągnęła wielki sukces, po uruchomieniu jej w ponad 80 kasynach na całym świecie. Jej druga część zapewnia rozszerzoną wersję z większą ilością królestw, poziomów i osiągnięć. Dzięki jej ciągłym wyzwaniom zachęca on graczy aby powrócili po więcej.”

Castle Builder 2 Gdzie Grać

Automat Castle Builder 2, będzie dostępny w kasynach poniżej, już od 5 kwietnia 2017. W międzyczasie polecamy wypróbowania jej poprzednika – Castle Builder.

Kasyna wymienione poniżej, posiadają wysokie bonusy powitalne, obszerną ilość opcji płatności, a ponadto są bezpiecznymi licencjonowanymi kasynami, w których znajdziesz dużą selekcję slotów od najbardziej znanych i renomowanych producentów gier hazardowych online.


€ 600 bonus i 180 darmowe spiny.

€ 300 bonus i 20 darmowe spiny.


 


https://www.polskiekasyno.com