Reel Races w kasynie Casumo - wejź udział teraz!

Reel Races

Kaasyno Casumo, jak zawsze zaskakuje nas wspaniale przemyślanymi i innowacyjnymi promocjami. Reel Races, to najnowszy koncept, którego nie znajdziesz w żadnym innym kasynie! Od dzisiaj Casumo zabiera swoich graczy na niezwykle ekscytującą przygodę w której nagrody są rozdawane co 30 minut i na koniec dnia mamy szansę zdobycia aż €1000!


€ 300 bonus i 20 darmowe spiny.

Dowiedz się więcej

W kasynie Casumo, codziennie będziesz mógł rywalizować z innymi graczami podczas gry na swoich ulubionych slotach. W zupełnie unikalny sposób i w szybkim tempie będziesz konkurować z innymi graczami o niesamowite nagrody, które w każdym turnieju są inne. Nagrody będziesz mógł zobaczyć w tabeli na stronie Casumo (niektóre z nich to nagrody pieniężne, a niektóre to darmowe spiny). Wyścig zaczyna się co 30 minut, a zwycięzcą jest ten gracz, któremu uda się zdobyć najwyższą ilość punktów gdy skończy się czas wyścigu. Podczas gry na slotach, zbierasz punkty i dopalacze, które napędzają cię do góry tabeli.

Punkty i Dopalacze

Zbieraj punkty w turniejach, które odbywają się co 30minut, Punkyu zamieniają się w dopalacze, które zabiorą cię na samą górę tabeli:

3 wygrane z rzędu

Jeśli wygrasz 3 razy pod rząd, to dostaniesz dodatkowe 5 punktów

2 duże wygrane

Jeśli zdobędziesz 2 duże wygrane, to dostaniesz 35 dodatkowych punktów

Mega wygrana

Dostaniesz 100 punktów, które pomogą ci przeskoczyć na najwyższy poziom tabeli i wszystko zmienić

Casumo - 3 wygrane z rzędu Casumo- duża wygrana Casumo Reel Races - mega wygrana

Przeżywaj grę w unikalny sposób

Przeżywaj grę na swoich ulubionych automatach w zupełnie nowy sposób. Śledź w tabeli swoje obroty i także obroty swoich przeciwników. Będziesz mógł również zobaczyć w jakie gry grają twoi przeciwnicy i ile spinów im zostało.

1.Najedź myszką na zegar, który jest na tabeli, aby sprawdzić ile czasu ci pozostało. Czas zamieni się na czerwony, gdy turniej zbliża się do końca

2. Licznik spinów, pokazuje ile spinów ci zostało. Jeśli zabraknie ci spinów, twoje punkty nie będą się liczyć

3. Ilość spinów osoby wygrywającej zawsze jest widoczna na tabeli.

4. Najechanie myszką na jakiegokolwiek przeciwnika, pokaże ile spinów im zostało i na jakim slocie grają.

5. Gdy zabraknie spinów jakiemukolwiek graczowi, to czerwony znaczek pokaże się na tabeli obok ich nazwy użytkownika.

Casumo Reel Races - tabela
 

Co zrobić aby wziąć udział ?

Aby wziąć udział w turnieju Casumo, który trwa 24 godziny na dobę, co 30 minut, wystarczy się zalogować, zapisać się do wyścigu i wygrywać spiny co 30 minut, a na koniec dnia możesz również wygrać nagrodę pieniężną dnia w wysokości €1000! Powodzenia w ekscytujących wyścigach!

Casumo - Reel Races

Casumo Bonus Powitalny

Jeśli nie masz jeszcze konta w Casumo, a masz ochotę na przygodę, której nie znajdziesz w żadnym innym kasynie to spójrz na ofertę powitalną Casumo i otwórz konto.

W tej chwili Casumo oferuje swoim nowym graczom aż 200% bonusu, po dokonaniu pierwszego depozytu! ale to dopiero początek. Dostaniesz również 20 darmowych spinów codziennie przez 9 dni pod rząd. Jedyne co musisz zrobić to się zalogować przez następne 9 dni. Oprócz tego dostaniesz 50% bonusu od twojej drugiej i trzeciej wpłaty i 25% bonusu od czwartej i piątej wpłaty! Co oznacza, że do odebrania masz aż 5 bonusów i do tego darmowe spiny!


€ 300 bonus i 20 darmowe spiny.

Casumo -Reel Races

https://www.polskiekasyno.com