Graj w Casumo teraz

Wygrana Jackpota w wysokości 2.9 milionów Euro!

Wierzysz w przeznaczenie? Jak inaczej można wyjaśnić zostanie milionerem przy pierwszej próbie w kasynie online?

David ze Szwecji jest szczęśliwym zwycięzcą który zgarnął wygraną na „Mega Fortune” w wysokości 2,971,469.79 euro, zaledwie godzinę po zalogowaniu się na nowym koncie Casumo.

David grał w Mega Fortune po raz pierwszy, na telefonie poprzez aplikację mobilną Casumo, w rudzie bonusowej za €1,25 za spin.


€ 300 bonus i 20 darmowe spiny.

Jak doszło do wygranej?

Casumo przeprowadziło wywiad z Davidem i oto co on powiedział:

"Byłem w domu z moją dziewczyną, nic specjalnego do roboty. Kilka tygodni wcześniej, mój przyjaciel powiedział mi, że wygrał trochę pieniędzy grając w kasynie online i myśleliśmy, co do cholery, dlaczego nie? "

Szybkie wyszukiwanie w jego telefonie, zaprowadziło go do Casumo i po otwarciu konta, wybrali slot „Mega Fortune”. Na przemian z dziewczyną naciskali przycisk spin. Nic się nie działo przez jakiś czas i stan konta się zmniejszał. Zdecydowali się zagrać aż stan konta spadnie do zera. Jackpot został trafiony w momencie gdzie na koncie znajdowało się zaledwie €9.

Casumo zapytało Davida co zrobi z tak ogromna sumą pieniędzy. Powiedział, że jego rodzina ostatnio przechodziła przed trudny okres i byli zmuszeni liczeniem się z każdym groszem, więc ta wygrana jest ogromną ulgą dla całej rodziny. Jak na razie chce on po prostu kupić większe mieszkanie i podzielić się pieniędzmi z najbliższymi.

Jest to największa wygrana w Casumo ( mobilnym) do tej pory.

Casumo Bonus Powitalny

Jeśli nie masz jeszcze konta w Casumo, to bonusy są tu na prawdę nie z tej planety! W tej chwili Casumo oferuje swoim nowym graczom aż 200% bonusu, po dokonaniu pierwszego depozytu! ale to dopiero początek. Dostaniesz również 20 darmowych spinów codziennie przez 9 dni pod rząd. Jedyne co musisz zrobić to się zalogować przez następne 9 dni. Oprócz tego dostaniesz 50% bonusu od twojej drugiej i trzeciej wpłaty i 25% bonusu od czwartej i piątej wpłaty! Co oznacza, że do odebrania masz aż 5 bonusów i do tego darmowe spiny!


€ 300 bonus i 20 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com