Khabib i Conor zawieszeni

Conor i Khabib tymczasowo zawieszeni!

Conor McGregor i Khabib Nurmagomiedov zostali tymczasowo zawieszeni przez Komisję Sportową stanu Nevada. Zawieszenie ma wejść w życie z dniem 15 października na okres 10 dni, jednak mówi się o tym, że jest to tylko cisza przed burzą i nikt jak na razie nie wie jakie tak naprawdę będą konsekwencje zamieszek, jakie miały miejsce w Las Vegas po walce dwóch fighterów minionej sobotniej nocy.


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

W środę 10 pażdziernika listy informujące o zawieszeniu na minimum 10 dni, zostały wysłane do obu fighterów.

Po 24 października nastąpi głosowanie komisji, po którym okaże się, czy kara zostanie przedłużona. Tymczasowe zawieszenie może trwać tylko przez 10 dni, po którym to czasie są zazwyczaj podejmowane decyzje, co do dalszego postępowania. Jak do tej pory wydawać się mogło, że Conor nie poniesie żadnych konsekwencji za swoje zachowanie. Wypłata Khabiba za walkę nadal jest wstrzymywana przez UFC, natomiast Conor otrzymał swoją zapłatę. Khabibowi z pewnością grozi większy wyrok. Jak na razie trwa dochodzenie w tej sprawie.

Jednakże Khabib raczej niezbyt wiele robi sobie z całego zawieszenia gdyż wczoraj sam ogłosił, że jeśli jego kompan Zubaira Tukhugov zostanie wyrzucony z UFC, to on również pożegna sie z organizacją. Dagestańczyk generalnie postawił Danie White ultimatum, że jeśli Tukhugov zostanie zwolniony z UFC, to on również zerwie swój kontrakt z organizacją. Dana White jak na razie nie odniósł się publicznie do groźby Khabiba i nikt nie został jeszcze oficjalnie zwolniony z UFC. Prezydent UFC z pewnością jest teraz w dość ciężkiej sytuacji, gdyż utrata Nurmagomedova z pewnością nie jest mu na rękę.


200 zł bonus.

2 500 zł bonus i 150 darmowe spiny bez warunku obrotu.

€ 200 bonus i 20 darmowe spiny.

€ 300 bonus i 200 darmowe spiny.

€ 1 500 bonus i 300 darmowe spiny bez warunku obrotu.

 


https://www.polskiekasyno.com