Neymar

Czy Neymar nie przesadza?

Zachowanie brazylijskiego piłkarza zaczęło wzbudzać kontrowersje.

Neymar

Neymar da Silva Santos Júnior, znany po prostu jako Neymar to brazylijski piłkarz, który gra w reprezentacji swego kraju - Brazylii. Ten 26-letni gwiazdor piłki nożnej, zadebiutował jako profesjonalny piłkarz już w wieku 17 lat. Dzięki swojemu niesamowitemu talentowi, zaczęto go porównywać do słynnego Pelé. Obecnie jest uznawany za jednego z najwybitniejszych sportowców na świecie.


€ 100 bonus.

Piłkarz jest nie tylko uwielbiany przez kibiców piłki nożnej, ale również i kobiety. Jego niezaprzeczalnie czarujący wizerunek zjednuje mu niektóre z najpiękniejszych kobiecych sław świata. Jednak jego zachowanie w tegorocznym Mundialu nie przysparza Neymarowi zbyt wielu fanów. Brazylijczyk jest szeroko krytykowany i wyśmiewany za swoje zachowanie na murawie w Rosji i rzekomo udawane kontuzje. 

Juan Carlos Osorio nie wymieniając Neymara z imienia, wyraźnie zaznaczył, że to właśnie fałszywe faule w meczu Brazylii z Meksykiem, spowodowały, że Meksyk odniósł porażkę w spotkaniu, przegrywając z Brazylią 0 do 2 i przy tym wypadł z rytmu. Trener reprezentacji Meksyku powiedział: "Myślę, że to ujma dla futbolu, marnujemy dużo czasu z powodu jednego piłkarza, zbyt często przerywaliśmy grę, myślę, że jest to bardzo negatywny przykład dla świata futbolu i wszystkich dzieci, które śledzą tą grę. Jest to mocny sport, męski sport i myślę, że nie powinno być w nim aż tyle udawania(aktorstwa)."  Incydent, który go najbardziej zdenerwował, miał miejsce w połowie drugiej połowy spotkania, kiedy Neymar “zaplątał się” w Miguela Layuna, który zahaczył o kostkę Neymara, chociaż bez jakiejkolwiek siły, bez nacisku. Brazylijczyk zaczął się wić na murawie i toczyć po boisku niczym beczka zjeżdżająca z górki, dostał drgawek, jakby doznał porażenia prądem.Jego przesadna reakcja spowodowała wybuch mediów społecznościowych i eksplozję parodiujących memów z 26-latkiem. 

Były gwiazdor Manchesteru United, Eric Cantona, poświęcił kilka postów w mediach społecznościowych, ośmieszając Neymara w ostatnich dniach. Wśród najnowszych, i najbardziej dowcipnych ukazał się jeden, używający imienia piłkarza jako marki bagaży na kółkach "Neymar", ponieważ "ledwo go dotykasz a cały czas kręci się w kółko".


€ 50 bonus.
1.40

Co na to Neymar?

Oficjalnie jednak, Neymar, zasłużenie czy też nie, tym Pucharze Świata poniósł 23 faule w czterech meczach Brazylii, więcej niż ktokolwiek inny w turnieju.

Po kolejnym kontrowersyjnym pojedynku, w którym został oskarżony udawanie kontuzji, brazylijska gwiazda upierała się, że cały rozgłos wokół jego zachowania to po prostu przerażeni mundialowi przeciwnicy, którzy chcą go wykluczyć z gry. "Myślę, że to bardziej próba podkopania mnie niż cokolwiek innego "- powiedział -" Nie przejmuję się krytyką, ani pochwałami, ponieważ może to wpływać w pewien sposób na postawę sportowca ".Co na to Thiago?

Jeśli chodzi o trenera reprezentacji Brazylii, Thiago Silva, to zdaje się on tylko i wyłącznie odnosić do pozytywów związanych z tym najdroższym piłkarzem świata. Thiago pochwalił Neymara za celnego gola w spotkaniu z Belgią, oraz stworzeniu możliwości do strzelenia kolejnego, który spowodował, że Brazylia przeszła do ćwierćfinałów Mistrzostw w Rosji.Podkreśla również, że piłkarz radzi sobie na murawie niesamowicie, biorąc po uwagę jego aktualną kontuzję, przez którą był zmuszony do trzech i pół miesiąca przerwy.


200 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com