Kto wygra walkę Tyson Fury czy Deontay Wilder?

Mimo iż ani data, ani miejsce walki pomiędzy tymi dwoma potęgami wagi ciężkiej nie zostały jeszcze ustalone, to mamy już jednak pewność, że spotkanie z pewnością się odbędzie przed końcem tego roku.Jeden z najsłynniejszych obecnie bokserów wagi ciężkiej, Tyson Fury powrócił do ringu po ponad dwu i pół letniej przerwie, w świetnej formie. Mimo, iż wielu miało nadzieję, że uda mu sie znokautować przeciwnika - Włocha, Francesco Pianeta to Fury wygrał tą walkę na punkty. Anglik pozostaje niepokonany, z 27 wygranymi walkami i 19 nokautami.

Fury już przed walką zapowiadał, że gdy tylko skończy z Pianetą, to zabierze się za Amerykańskiego championa Deontay Wilder, boksera z wyjątkowo imponującym wynikiem 40 wygranych walk w swojej profesjonalnej karierze, z czego aż 39 przed czasem. Wilder nie przegrał ani jednej z 40 walk.

Tyson Fury nie ukrywał, iż zmagał się z problemami psychicznymi i depresją, co było główną przyczyną jego przerwy od boksu. Z pewnością rozstanie z ringiem nie pomaga jego obecnym szansom na wygraną, mimo że wygrał swoją ostatnia walkę. Jednak oczywiste jest, że jego ostatni przeciwnik, Pianeta jest na zupełnie innym poziomie niż Wilder. Pomimo że Fury nie zdołał znokautować Włocha, to jednak Anglik był podczas walki wręcz niemożliwy do dotknięcia. Zaledwie kilka uderzeń Pianety zdołało dotrzeć do Anglika.


€ 50 bonus.
1.40

Wilder, nie tylko jest aktywnym zawodowo bokserem, ale posiada również na swoim koncie więcej wygranych walk, do tego niemalże wszystkie poprzez nokaut.

Kto wygra ten pojedynek? Czy zobaczymy nokaut? Na chwilę obecną można tylko spekulować. Bukmacherzy nie są zgodni co do szans i kursy mogą zaskoczyć. Niektórzy twierdzą, że Wilder nie posiada umiejętności, które wystarczyłyby do pokonania Fury. Jeden z najsłynniejszych obecnie i aktywnych zawodowo bokserów świata, także wagi ciężkiej, Anthony Joshua (który w zależności od wyniku walki pomiędzy Tysonem Fury a Deontay Wilderem, zmierzy się z jednym z nich) przewiduje wygrana Amerykanina, zwyczajnie ze względu na fakt, iż Anglik był przez długi czas nieaktywny zawodowo.


200 zł bonus.

A Ty jak sądzisz kto wygra jedną z największych walk tego roku? Jeśli chcesz postawić zakład na walkę Wildera z Fury, zapraszamy do odwiedzenia jednego z renomowanych bukmacherów, do których linki możesz znaleźć w tekście artykułu.1 000 zł bonus.

400 zł bonus bez warunku obrotu.

 


https://www.polskiekasyno.com