Divine Fortune - już wkrótce w kasynach

Divine Fortune już Wkrótce w Kasynach

Divine Fortune jest najnowszym slotem z jackpotem progresywnym od producenta NetEnt, który pozwoli ci cofnąć się w czasie do starożytnej Grecji i świata mitycznych stworzeń, złotych monet i legendarnych bogactw. Divine Fortune będzie dostępny w kasynach poniżej od 24 Stycznia 2017. W międzyczasie zagraj na innych slotach od NetEnt – wystarczy kliknąć na jeden z poniższych linków:3 050 zł bonus i 500 darmowe spiny.

€ 600 bonus i 180 darmowe spiny.

Dowiedz się Więcej

Divine Fortune slot składa się 5 bębnów, trzech rzędów i 20 linii płatniczych. Znajdziesz w nim symbole Wild , darmowe spiny i bonusową grę z jakpotem z trzema różnymi jackpotami – w tym progresywny mega jackpot, który z pewnością dostarcza wielu emocji. Na bębnach w tej grze znajdziesz symbole związane ze starożytną Grecją. Gra posiada 4 różne funkcje bonusowe.

Divine Fortune™ - NetEnt
 

 

Funkcja Falling Wilds Re-Spin

Ta funkcja uruchamia się za każdym razem gdy symbole Wild pojawią się na bębnach, po czym symbol Wild przesuwa się w dół o jedną pozycję i wtedy zostaną przyznane re-spiny. Re-spiny będą się powtarzały aż do czasu zniknięcia symbolu Wild.

Funkcja Wild on Wild

Funkcja Wild on Wild uruchamia się po wylądowaniu symbolu Wild nad opadającym Wildem, po czym Wild rozszerzy się aby pokryć cały rząd na bębnach.

Darmowe Spiny

Jeśli wylosujesz na bębnach 3 symbole Scatter, to zostaniesz nagrodzony 5 darmowymi spinami, 4 symbole Scatter dadzą ci 8 darmowych spinów, a 5 symboli Scatter da ci 12 darmowych spinów.

Jackpot Progresywny

Bonus Jackpot Progresywny zostanie uruchomiony po zdobyciu 3 lub więcej symboli Bonus, podczas gry głównej. 5 symboli w jednym rzędzie nagrodzi cię Mini Jackpotem, Jeśli dwa rzędy zostaną wypełnione tymi symbolami, to uaktywni się Major Jackpot. A jeśli wszystkie bębny wypełną się symbolami Jackpot – zostaniesz nagrodzony bonusem Mega Jackpot! 

 


https://www.polskiekasyno.com