E-sports

Dota 2 - E-sportowy raj

Jeden z największych turniejów e-sportowych na świecie właśnie się rozpoczął, a kiedy mówimy "duży", mamy na myśli ogromny! Faza grupowa gry Dota 2 The International rozpoczęła się 15 sierpnia w Rogers Arena w kanadyjskim Vancouverze, gdzie w sumie 18 drużyn walczy o swoje miejsce w fazie playoff. W ubiegłym roku ta impreza miała ponad 92 000 000 wyświetleń, aw tym roku pula nagród wynosi już ponad 20 000 000 euro i będzie rosła wraz ze sprzedażą większej ilości bitew. Biorąc pod uwagę ogrom tego wydarzenia, postanowiliśmy poświęcić mu trochę uwagi, dostarczając naszym czytelnikom kilku informacji na jej temat, a także wprowadzenie do gry Dota 2 The International.


€ 50 bonus.
1.40

Dota 2 - co to za gra?

Dota 2 to popularna wieloosobowa gra e-sportowa. W tej grze dwa zespoły 5-osobowe spotykają się w celu zniszczenia bazy przeciwnika. Każdy gracz wybierze "bohatera" na początku gry, którego będzie kontrolować (w grze jest ponad 100 bohaterów). Bohaterowie zaczynają od poziomu pierwszego i przechodzą do poziomu 25. Im więcej poziomów osiągnie bohater, tym więcej umiejętności będzie on rozwijał, aby mógł stać się silniejszy i bardziej wykwalifikowany do pokonania przeciwników. Gracze będą wtedy zarabiać pieniądze i punkty i zabijając bohaterów przeciwnika.

Dota 2 zawiera regularne aktualizacje i gracze mogą zapłacić, aby odblokować więcej funkcji, które pomogą im wygrać (chociaż podstawowa zawartość gry, w tym wszystkie 100 bohaterów, jest dostępna dla wszystkich graczy). Ze względu na obfitość przedmiotów, z którymi można się spotkać, żadna z dwóch gier Dota 2 nie będzie taka sama, a zatem gra daje graczom możliwość grania zgodnie z ich własną strategią i stylem.


€ 500 bonus i 20 darmowe spiny.

Dota 2 - Międzynarodowy Turniej E-sportowy

Ten  turniej e-sportowy oparty jest na Dota 2, grany przez najlepsze drużyny z całego świata. Faza grupowa odbędzie się od 15 do 18 sierpnia 2018 roku. Główne zawody odbędą się między 20 a 25 sierpnia, 16 drużyn będzie walczyć podczas podwójnej eliminacji. Obecna pula nagród dla zespołu, który wygra turniej wynosi 24,534,830 $ i wciąż rośnie!

Możesz śledzić ten turniej na wiele sposobów. Jeśli nie masz możliwości obejrzeć go na żywo, to najpopularniejszym kanałem do śledzenia tego wydarzenia jest Steam Broadcasting. Steam oferuje pełną transmisję wydarzenia. Twitch to kolejny świetny kanał do śledzenia tego eventu. Jeśli grasz w Dota 2, możesz również oglądać turniej w grze. Pozwoli to kontrolować własną kamerę i oglądać gry z perspektywy pro-player. Najlepsze części meczów będą również przesyłane strumieniowo w strumieniu multiemisji za pośrednictwem Steam Broadcasting i Twitch i będą dostępne w języku angielskim, chińskim i rosyjskim.

Oczywiście, nawet jeśli nie bierzesz bezpośrednio udziału w tej grze, to zawsze są inne sposoby na ewentualne wyniesienie z niej korzyści. Wiele stron bukmacherskich oferuje grę Dota 2 gdzie możesz postawić zakłady.


400 zł bonus bez warunku obrotu.

200 zł bonus.


 


https://www.polskiekasyno.com