Spadek Bitcoina

Drastyczny spadek wartości kryptowalut

Pierwsza i najpopularniejsza cyfrowa waluta, Bitcoin była często porównywana do cyfrowego złota i przechowywana jako zasób wartości w czasach, gdy inne waluty walczą z globalną niepewnością. 
Ale mimo, że niepewność na rynku związana z Brexitem, która zaszkodziła europejskim walutom, nie pomogła jednak bitcoinowi, który stracił 50 procent swojej wartości i nie udało mu się zwiększyć tej wartości jako realnej alternatywy klasycznych walut.


2 500 zł bonus i 150 darmowe spiny bez warunku obrotu.

To miał być bardzo dobry rok dla walut cyfrowych, na udowodnienie swojej wartości, jako alternatywy dla tradycyjnych pieniędzy. Jednak Bitcoin i inne krypto waluty, nie zaimponowały nikomu w ostatnich dniach, a wręcz przeciwnie i to pomimo sprzyjających warunków. Wartość Bitcoina spadła o 52% w stosunku do początku tego roku i 65% od zeszłego roku, gdy jego wartość doszła do niespełam 20,000 dolarów. Specjaliści twierdzą, że jeśli Krypto waluta nie jest w stanie zyskać na wartości w tak sprzyjających warunkach, to jej świetność z pewnością zbliża się ku końcowi. Eksperci twierdzą, że nie ma zachęty do zakupienia krypto monet i że będzie już tylko gorzej.

Wartość kryptowaluty spadła o prawie 30% w ciągu niespełna tygodnia! Aktualna cena Bitcoina wynosi dziś 4,565.54 dolara (17 350,00 zł). Jest to bardzo drastyczny spadek w bardzo krótkim czasie, a ta wartość nadal spada.

Banki centralne zaczęły także omawiać pomysł wydawania własnych walut cyfrowych, ponieważ gotówka jest używana w mniejszym stopniu i prawie zniknęła w niektórych krajach, takich jak Szwecja i Chiny. 
 


2 500 zł bonus i 150 darmowe spiny bez warunku obrotu.

2 000 zł bonus i 120 darmowe spiny.

€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny bez warunku obrotu.


€ 300 bonus i 130 darmowe spiny.
 


https://www.polskiekasyno.com