Fifa 19

FIFA 19 jest już na runku!

FIFA 19 jest kolejną częścią popularnego cyklu symulatorów futbolu, w którym kierujemy  realistycznie odwzorowanymi drużynami i zawodnikami z całego świata.


200 zł bonus.

W grze FIFA 19 masz możliwość kierowania prawdziwymi zespołami i zawodnikami. Dla miłośników piłki nożnej oraz gier jest to istne spełnienie marzeń. Gra jest stymulatorem rozgrywek na murawie piłkarskiej. Gracze mają możliwość rozgrywania meczów i turniejów, sterując licencjonowanymi klubami piłkarskimi i wszelakimi piłkarzami. Podstawową różnicą pomiędzy najnowszą wersją tej gry, a ubiegłoroczną, jest to, że FIFA 19 posiada licencję na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy. Rozgrywki w tej grze są tak realistyczne, że można by się pomylić co do tego czy mamy do czynienia z prawdziwymi meczami, czy też z wirtualną rzeczywistością. 

Kolejnym ulepszeniem tej gry w stosunku do poprzedniej wersji, jest to, że ta wersja posiada moduł gry bez reguł(“no rules”) co wyłącza faule i spalone.

Interesującą funkcją jest też tzw. Active Touch. Producent gry zapowiada, że ta funkcja zmienia sposób w jaki odbierasz piłkę, a także sposób w jaki strzelasz.

Inną nową funkcją jest funkcja Timed Shots. Owa cecha sprawia, że dynamika strzałów jest dużo lepsza. Ulepszona dynamika spowoduje, że strzały będą leciały w górę lub dołem w zależności od pozycji zawodnika.


€ 300 bonus bez warunku obrotu.

Gra posiada też jeszcze większą różnorodność od poprzedniej i jest jakby luźniejsza, ale została za to ulepszona taktyka. Możliwe jest wcześniejsze ustawienie strategii defensywy i ofensywy.

W grę można grać samemu lub ze znajomymi. Do wyboru jest tryb kariery, w którym możemy poprowadzić tylko jednego zawodnika, lub też całą drużynę, wybór rozgrywek wieloosobowych, a także tryb fabularny „Droga do sławy”.

Modele i animacje w FIFA 19, zarówno pilkarzy, jak i stadionów prezentują się na najwyższy poziomie. Rozgrywkom towarzyszą również profesjonalne komentarze. Poniewaz gra uzyskała licencję na Ligę Mistrzów i Ligę Europy spotkania w tych rozgrywkach otrzymały własną oprawę, do złudzenia przypominającą telewizyjne transmisje.
 


€ 1 500 bonus i 350 darmowe spiny.

€ 1 400 bonus i 100 darmowe spiny.


€ 500 bonus i 20 darmowe spiny.

€ 300 bonus i 130 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com