Zagraj już wkrótce na automacie Finn and the Swirly Spin

Finn and the Swirly Spin – Już Wkrótce

Już wkrótce będziesz mógł zagrać na nowym, ekscytującym automacie od producenta NetEnt, pod tytułem Finn and the Swirly Spin. Automat ten będzie dostępny w kasynach, do których znajdziesz linki poniżej od 23 Listopada 2017.

Jest on z pewnością jednym z tych wesołych slotów, który każdemu poprawi humor. Posiada on wiele ciekawych funkcji bonusowych i rundy darmowych spinów. Przeczytaj więcej poniżej i nie przegap jego premiery już wkrótce.


20 zł ZA DARMO
200% BONUS NA START

Finn and the Swirly Spin Gra

Finn and the Swirly Spin Dowiedz się więcej

Finn and the Swirly Spin zabierze cię na przygodę z wieloma funkcjami bonusowymi i funkcjami darmowych spinów. Jedną z pierwszych, nietypowych funkcji jest oryginalny sposób w jaki obracają się symbole na bębnach. Pod względem wizualnym, Finn and the Swirly Spin jest bajkowym slotem, w którym napotkasz krasnale. Symbolami na bębnach są czterolistne koniczynki, przynoszące szczęście, podkowy, żołędzie i rubiny. Rubin jest najwięcej płacącym symbolem, który da ci 50-krotność stawki za 5 linii wypłat. Symbolem Wild jest gwiazda, która może zastąpić wszystkie inne symbole aby pomóc utworzyć zwycięską kombinację.

Finn and the Swirly Spin symbole

Finn and the Swirly Spin Funkcje Bonusowe

Podczas gry na automacie Finn and the Swirly Spin, doświadczysz wielu interesujących funkcji bonusowych. Oprócz funkcji darmowych spinów, mogą losowo pojawić się następujące funkcje:

Starfall Wilds: Podczas tej funkcji, dwa lub więcej symboli Wild pojawi się na bębnach, co może pomóc w uzyskaniu zwycięskiej kombinacji.

Dragon Destroy: Ta funkcja pomoże nam zniszczyć symbole, które nie są przydatne do utworzenia zwycięskiej kombinacji, a w zamian pojawią się symbole, które z pewnością okażą się bardziej przydatne.

Irish Luck: Jeden z rzędów zostanie wypełniony symbolami gwarantującymi wygraną.

Magic Transform: Symbole kart na bębnach (pik i kier) zostaną zastąpione innymi symbolami, które dadzą większe wygrane.


3 540 zł bonus i 250 darmowe spiny.

Finn and the Swirly Spin Darmowe Spiny

Symbol klucza w tej grze odgrywa bardzo ważną rolę. Jeśli pojawi się on podczas gry, to uaktywni się funkcja darmowych spinów. Będziesz mógł wybrać jedną z 4 różnych funkcji darmowych spinów.

Finn and the Swirly Spin darmowe spiny

Finn and the Swirly Spin Gdzie Grać

Gra Finn and the Swirly Spin, będzie dostępna we wszystkich kasynach do których umieściliśmy linki w tej recenzji. Nie przegap premiery tego slotu, aby wypróbować go za darmo lub za prawdziwe pieniądze. W kasynach poniżej będziesz również mógł skorzystać z wysokich bonusów powitalnych i darmowych spinów podczas rejestracji konta.


€ 1 000 bonus bez warunku obrotu i 250 darmowe spiny bez warunku obrotu.

Ta marka operatora przestała istnieć

€ 3 000 bonus i 50 darmowe spiny bez warunku obrotu.

Finn and the Swirly Spin na telefonie

Już od długiego czasu, gry od NetEnt są dostępne na telefonach i urządzeniach przenośnych i Finn and the Swirly Spin nie jest wyjątkiem. Większość kasyn posiada kasyna mobilne i z pewnością ta gra będzie jedną z wielu, którymi będziesz się mógł cieszyć na telefonie z każdego miejsca i o każdej porze.

Finn and the Swirly Spin Nasza Opinia

NetEnt nigdy nas nie zawodzi swoimi nowościami. Gra na tym slocie jest bardzo zabawna i ekscytująca, w szczególności podczas rund bonusowych i rund darmowych spinów. Nie możemy się doczekać aż będziemy mogli na niej zagrać za prawdziwe pieniądze już 23 Listopada 2017.


€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.

3 050 zł bonus i 500 darmowe spiny.

€ 300 bonus i 130 darmowe spiny.

€ 300 bonus i 200 darmowe spiny.

3 050 zł bonus i 500 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com