Football: Champions Cup - już wkrótce w kasynie Dunder!

Football: Champions Cup w kasynach od 23/5

Najnowszy automat od NetEnt o tematyce piłki nożnej z pewnością będzie kolejnym hitem od tego producenta. W trakcie trwania turnieju Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej i nie całe 3 miesiące przed rozpoczęciem Euro 2016, piłka nożna jest tematem na czasie, szczególnie przed premierą najnowszego automatu Football: Champions Cup. Slot ten będzie dostępny od 23 Maja w kasynach poniżej. W międzyczasie polecamy wypróbować cieszący się popularnością automat Jimi Hendrix, również od producenta NetEnt.


1 500 zł bonus i 130 darmowe spiny.

2 000 zł bonus i 120 darmowe spiny.

1 000 zł bonus.

Football: Champions Cup – dowiedz się więcej

Ten automat daje nam prawdziwą atmosferę międzynarodowego turnieju piłkarskiego – tłumy, stadiony, dźwięki, pozwalają nam zanurzyć się w atmosferze turnieju. Grafika, jak w większości gier od tego producenta jest na bardzo wysokim poziomie, pomimo klasycznego wyglądu na pierwszy rzut oka, z pewnością przypadnie do gustu nie tylko fanom klasycznych gier ale również kibicom piłki nożnej. Symbolami jest tutaj mieszanka wszystkiego, co związane z piłką nożną: piłki, rękawice bramkarza, sędziowie, trofea itp. Są tu również symbole kart do gry od A – 10. Automat składa się z 5 bębnów i 3 rzędów, w którego tle znajduje się stadion, dając nam wrażenie, gry w trakcie meczu. Innym miłym akcentem jest to, że na początku gry wymagane jest aby zaznaczyć w jakim kraju chcesz grać.

Football: Champions Cup - w trakcie gry
 Football: Champions Cup - Bonus 
Football: Champions Cup - Gol!

Football: Champions Cup Runda Bonusowa

Runda Bonusowa w Football: Champions Cup, na pewno pobudzi w nas prawdziwego kibica. Jeśli wylosujesz 3 symbole bonus, to gra zabierze cię prosto do rundy rzutów karnych. Na ekranie pojawi się bramkarz z tłumem kibiców w tle, po czym zostaniesz poproszony o wybranie jednego z czterech obszarów bramki. Każdy róg bramki posiada inną wartość pieniężną.

Football: Champions Cup - Runda Bonusowa

Football: Chamions Cup Runda Darmowych Spinów

Rudna darmowych spinów jest również bardzo ekscytująca. Po wylosowaniu 3 symboli złotego trofea, zakwalifikujesz się do fazy pucharowej turnieju. Kraj który ty reprezentujesz, będzie konkurował z innym losowo wybranym krajem. Symbol Wild jest tutaj golem. Po zdobyciu 7 gola, przechodzisz do kolejnej rundy i następnie do półfinałów. Zwycięzca turnieju zostanie nagrodzony 10.000 punktów, drugie miejsce dostanie 2.000, a zwycięzca brązowego medalu, dostanie 400.

Football: Champions Cup - Darmowe Spiny

Data premiery tego automatu zbiega się z rozpoczęciem Euro 2016 i jesteśmy pewni, że automat Football: Champions Cup, z pewnością zabierze cię w nastrój turnieju we Francji.

 

 
Football: Champions Cup™ - Desktop
 

https://www.polskiekasyno.com