Freebet bez depozytu 25 PLN w zakładach sportowych STS!

Freebet bez depozytu 25 PLN w zakładach sportowych STS!

Bukmacher STS to silna i rozpoznawalna marka na polskim rynku. Nie ma co się dziwić, ponieważ jest to jeden z najstarszych oraz najlepszych bukmacherów w Polsce. Strona internetowa bukmachera STS jest pod każdym względem profesjonalna. STS sport oferuje szeroki wybór zakładów, w tym tysiące kursów na żywo, oferty powitalne, bonusy dla stałych graczy, oraz fantastyczne promocje w różnych dyscyplinach sportowych! Jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z typowaniem, to STS jest idealnym miejscem dla Ciebie! Odbierz swój pierwszy freebet bez depozytu w zakładach sportowych STS już dziś!


1 000 zł bonus.

Dowiedz się więcej

Zawsze chciałeś spróbować swoich sił w typowaniu? Teraz masz do tego doskonałą okazję - wykorzystaj kod promocyjny STS, dzięki któremu bonus otrzymasz od razu po założeniu konta, niezależnie od depozytu. Wystarczy, że przy rejestracji w polu "Kod promocyjny" wpiszesz frazę: pewne25, a po pozytywnej weryfikacji konta, zasilimy Twoje saldo bonusowe kwotą 25 PLN. Prawda, że proste i wygodne?

Ale to jeszcze nie wszystko, gdyż tzw. Freebet (z ang. darmowy zakład) 25 PLN łączy się z inną promocją na start. Razem z nią możesz skorzystać z oferty bonusu powitalnego do 1,000 PLN. Co ważne, startowy bonus bez depozytu - podobnie jak wszystkie bonusy rozdawane przez STS - charakteryzuje się przyjaznymi warunkami obrotu.


1 000 zł bonus.

Jak wypłacić bonus?

W celu wypłaty bonusu należy dokonać obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty.

Jak to zrobić? Przykładowo - jeśli otrzymałeś 25 zł bonusu, to oznacza, że powinieneś dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu tych warunków, środki zgromadzone na koncie bonusowym, zostaną automatycznie przeniesione na Twoje konto główne (depozytowe). Aby dowiedzieć się więcej na temat warunków promocji, zapraszamy do przeczytania regulaminu na stronie promocyjnej zakładów bukmacherskich STS.

Spróbuj i przekonaj się, jak przyjazne i przejrzyste w zasadach mogą być zakłady bukmacherskie. Odbierz swój kod startowy STS i postaw debiutancki kupon. To może być początek Twojej wysokiej skuteczności typerskiej, godnej najlepszych snajperów ze sportowych aren.


1 000 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com