Kryptowaluta G8C

GanaEight Coin nowa kryptowaluta

GanaEight Coin lub G8C to kryptowaluta nowej generacji, która wprowadza zupełnie nowe podejście do świata kasyn online. G8C stanowi innowacyjne połączenie technologii blockchain z grami online. Ganapati Group jest znana w branży kasyn online ze swoich charakterystycznych japońskich automatów do gier.

A więc co sprawia, że ​​GanaEight Coin jest tak wyjątkową kryptowalutą? Token G8C wprowadza zupełnie nowe podejście do świat kasyn online. Stanowi pomysłowe połączenie technologii blockchain z hazardem online. Token to nie tylko cyfrowa waluta, używana do gry w kasynach online, ale zaprojektowana bezpośrednio na własnej oryginalnej platformie blockchain. Nie trzeba wymieniać tokenów na żetony. Jest to bardzo prawdopodobne, że wszystkie kasyna online będą w przyszłości korzystać z technologii blockchain. Inna funkcją tej kryptowaluty, szczególnie godną uwagi jest brak opłat transakcyjnych wymaganych do obstawienia, umożliwiając grę w tani i szybki sposób. Token G8C ma być również nową formą stabilizacji w systemie kryptowalut. Token będzie miał stabilną wartość, zapewniając inwestorom niższe ryzyko i większą pewność. Jest to innowacja w branży iGamingowej, ponieważ żadne inne internetowe ICO nie oferuje tego typu rozwiązań. Token G8C został zaprojektowany specjalnie dla rynku kasyn online.

Ekskluzywna impreza inauguracyjna G8C odbyła się na Malcie 30 października. Wybór czasu i miejsca tego eventu nie był przypadkowy. Premiera została strategicznie zaplanowana, aby zbiegła się czasowo z Malta Blockchain Week, rozpoczynając tydzień od konferencji związanych z blockchainem i kryptowalutą.  Week zwabiły na wyspę niektóre z najwybitniejszych postaci w branży, a wiele z nich pojawiło się podczas inauguracji G8C.

Impreza odbyła się w spektakularnym Palazzo Parisio. Palazzo Parisio to XX-wieczny pałac położony w samym sercu uroczego miasteczka Naxxar. Impreza odbywała się na pierwszym piętrze tego wspaniałego budynku, pomiędzy Salą Lądową, ozdobioną zbrojami i innym wojskowym ekwipunkiem, niesamowitą Sala Lombarda, gdzie serwowano sake oraz wyśmienite sushi i tarasem z widokiem na przepiękne ogrody, a także Salą Balową, gdzie odbyło się główne wydarzenie wieczoru. W wydarzeniu uczestniczyło około 300 osób, w tym wiele znanych osobistości ze świata blockchain, iGamingu i technologii z całego świata. Dodatkowo wzięli w nim udział kluczowi członkowie rządu maltańskiego, w tym Kurt Farrugia, szef komunikacji rządu Malty. Premier Malty, Joseph Muscat, również wcześniej zadeklarował swoje pełne poparcie dla inicjatywy Ganapati Group opartej na blockchain, uznając uruchomienie G8C za istotny krok dla Malty, mający pomóc stać się światowym liderem w dziedzinie innowacji technicznych.

Na premierze znalazły się bardzo ciekawe atrakcje, w tym różne gatunki japońskiego sake oraz pyszne sushi przygotowane i serwowane przez prawdziwego japońskiego szefa kuchni sushi. W kontynuacji dominującego motywu japońskiego, jednym z najbardziej niezwykłych momentów nocy było hipnotyzujące przedstawienie prawdziwej gejszy, która przyleciała specjalnie na to wydarzenie z  Japonii. Gejsza i towarzyszący jej japońscy muzycy, grający na tradycyjnych instrumentach japońskich, zaprezentowali czarujący koncert, który przetransportował imprezowiczów do dawnej Japonii.

Impreza była kontynuowana na after party, odbywającym się w eleganckim klubie TwentyTwo w wieżowcu Portomaso, gdzie zabawa trwała do wczesnych godzin porannych.

Ze względu na rozmach całego wydarzenia nie jest zaskakujące, że wydarzenie przyciągnęło dużą uwagę zarówno przedstawicieli branży, jak i mediów krajowych, skutecznie umieszczając Ganapati Group i G8C na mapie. Sukces premiery i oczywiste zainteresowanie gości G8C pozostawiają wrażenie ekscytacji w oczekiwaniu na to, co nastąpi w przyszłości  ze strony Ganapati Group.

 


€ 50 bonus.

2 000 zł bonus i 120 darmowe spiny.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

1 500 zł bonus i 130 darmowe spiny.

€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.

€ 3 000 bonus i 50 darmowe spiny bez warunku obrotu.


 


https://www.polskiekasyno.com