Halloween Jack

Halloween Jack Slot Zapowiedź

Halloween już za rogiem, a co za tym idzie również ten fantastyczny halloweenowy slot - Halloween Jack wejdzie na rynek już 24 października - sama porę na poniesienie halloweenowych emocji. Gra pochodzi od znanego szwedzkiego producenta NetEnt. NetEnt jest jednym z wiodących dostawców oprogramowania kasyn online, a ich gry są używane przez najlepsze kasyna. Najbardziej znane gry NetEnt to między innymi: Starburst, Hall of Gods, Mega Fortune, Red Dog Progressive, South Park, Twin Spin, Blackjack Pro. Każda gra pochodząca od NetEnt dysponuje grafiką na bardzo wysokim poziomie z zachwycającymi animacjami. NetEnt bardzo skrupulatnie podchodzi do tworzenia każdej gry. W przypadku Halloween Jack nie było inaczej.


€ 600 bonus i 180 darmowe spiny.

Halloween Jack Slot - Dowiedz się więcej

Gra nie jest jeszcze dostępna na rynku, ale NetEnt obiecuje, że z pewnością nie zawiedzie, wciągając graczy w mistyczny i tajemniczy świat rozkoszy i przerażenia. Do tego można zdobyć 6000 razy postawionej kwoty! Brzmi nie najgorzej!

Do tej pory nie mamy zbyt wielu informacji na temat formatu nowego automatu NetEnt ani tego, jakie funkcje zapewnią, ponieważ szczegóły będą ściśle tajne prawie aż do samego wydania. Ale znając kreatywność szwedzkiego studia, na pewno z wielką starannością wykonają tą ekscytującą grę. Jedno co wiemy na pewno, to to, że gra posiada świetny design, oszałamiające animacje i duży potencjał na wysokie wygrane.

RTP tego slota będzie wynosić 96.28%, a maksymalna wygrana to 600,000 monet. Grafika jest wręcz oszałamiająca. Sam będziesz mógł się przekonać już 24 października!

 


1 500 zł bonus i 100 darmowe spiny.

4 000 zł bonus i 1000 darmowe spiny.


€ 1 400 bonus i 100 darmowe spiny.

€ 300 bonus bez warunku obrotu.

€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com