Hugo - now gra od Play'n Go już wkrótce w kasynach

Hugo

Już wkrótce w kasynach będziesz miał szanse śledzić przygody przyjaznego trolla o imieniu Hugo, którego chyba nie musimy przedstawiać! Jest to najnowszy automat od producenta Play’n Go, który zabierze cię na ekscytującą przygodę w poszukiwaniu skarbów i ocalenia ukochanej żony Hugo ze szponów zła. Automat Hugo będzie dostępny już wkrótce w kasynach poniżej. W międzyczasie proponujemy wypróbowania innych gier darmowych lub za prawdziwe pieniądze od producenta Play’n Go, takich jak „Golden Caravan” lub „Sails of Gold”.

najnowszy automat on Play'n Go - Hugo!

200 zł bonus bez warunku obrotu.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Hugo – Dowiedz się więcej

Automat Hugo składa się z 5 bębnów i możesz aktywować w nim do 10 linii i stawiać zakład do 5 monet. Linie muszą być aktywowane w kolejności numerycznej(1,2,3,4 itp.). Wśród symboli na bębnach znajduję się symbol Scatter(zła czarownica), bonus Scatter(skrzynia skarbów) i symbol Wild, którym jest Hugo. Symbol Wild zastępuje każdy inny symbol na bębnach(z wyjątkiem Scatter)aby pomóc w tworzeniu zwycięskich kombinacji.

Hugo - symbole

Hugo runda bonusowa

Jeśli skrzynia skarbów pojawi się na bębnach 1, 3 lub 5, to wywoła bonusową grę w której twoim zadaniem będzie wybranie jednych z drzwi do kopalni złota. Twoim celem będzie tutaj dotarcie do skarbca i wybranie prawidłowej skrzyni skarbów. Każde z wybranych przez ciebie drzwi może nagrodzić monetami, a jeśli uda ci się znaleźć największy skarb to zostaniesz nagrodzony ogromną sumą monet.. Pamiętaj jednak abyś uważał na Don Croco, który może się zaczaić za każdymi drzwiami, bo jeśli natkniesz się na niego to gra bonusowa się zakończy.

Hugo Darmowe Spiny

Trzy lub więcej symboli złej czarownicy(Scatter) gdziekolwiek na bębnach wywoła funkcję darmowych spinów. W trakcie rundy darmowych spinów mogą się również pojawić ekstra symbole scatter(żona Hugo – Hugoline). Będziesz miał wtedy szansę wygrania aż do 15 darmowych spinów w jednej rundzie.

Zagraj na najnowszym automacie od Play,n Go pod tytułem "Hugo"

 

 


https://www.polskiekasyno.com