Jimi Hendrix w kasynach już wkrótce

Jimi Hendrix już wkrótce w kasynach online

Już wkrótce, 21/4 2016 będziemy mogli zagrać w najnowszy automat od NetEnt – Jimi Hendrix. Jesteśmy przekonani, że będzie on wielkim sukcesem. Jimi Hendix uznawany za maestro gitary i jednego z najlepszych muzyków, który przyczynił się do wydania wybitnych albumów, takich jak: „Crosstown Traffic”, „Purple Haze”, Foxy Lady”, został uwieczniony przez NetEnt w ich najnowszej grze. Już wkrótce będziemy mogli grać na tym kultowym slocie w kasynach poniżej. W międzyczasie warto również zapoznać się z automatem, również od NetEnt , z serii Rocks, pod tytułem Gun’s N Roses.

Jimi Hendrix już wkrótce w kasynach online

4 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Ta marka operatora przestała istnieć

 Jimi Hendrix dowiedz się więcej

Jimi Hendrix slot składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii płacących. Automat ten jest wypełniony bonusami,, między innymi: symbol Wild, Scatter, coin win, crosstown traffic free spin, purple haze free spins i little wing free spins. Grając na tym automacie masz gwarancje poczuć się jak na festiwalu Woodstock. Symbolami są tutaj kwiatki, serca, gitary i płyty winylowe. NetEnt stworzył świetną ścieżkę dźwiękową do tej gry, która składa się z największych i najbardziej ulubionych hitów Jimiego Hendrixa, którymi są: Foxy Lady, Purple Haze, Crosstown Traffic, Little Wing, The Wind Cries Mary.

Jimi Hendrix w trakcie gry Jimi Hendrix darmowe spiny Jimi Hendrix Slot

Jimi Hendrix symbol Wild

Symbolem Wild jest tu Jimi Henrinx na fioletowym tle. Jeśli pojawi się na bębnach, to zamieni wszystkie inne symbole(z wyjątkiem Scatter) aby utworzyć wygraną.

Jimi Hendrix symbol Wild

Jimi Hendrix symbol Scatter

Symbolem Scatter jest Jimi Hendrix ubrany na biało i grający na białej gitarze. Ten symbol pojawia się tylko na bębnach 2, 3 i 4.

Jimi Hendrix symbol Scatter

Jimi Hendrix Czerwona gitara re-spin

Jeśli na bębnach pojawi się 4, lub więcej symboli czerwonej gitary, to włączy się funkcja re-spin. Jeśli podczas funkcji re-spin pojawi się następna czerwona gitara, to dostaniesz następny re-spin, i tak dalej…

Jimi Hendrix czerwona gitara re-spin

Jimi Hedrix Coin Win

Jeśli zdobędziesz 3 symbole monety, to wartość twojego zakładu zostanie pomnożona, pomiędzy x8 i x30.

Jimi Hendrix rundy Bonusowe

Purple Haze Feature

Jeśli zdobędziesz 3 symbole free spinów Purple Haze, pomiędzy 6, a 12 spinem zostaniesz nagrodzony. W trakcie free spinów symbole: 10, J, Q, K i A zamienią się w symbole Wild

Pick and Click Feature

Jeśli na bębnach pojawią się 3 symbole Scatteer, to funcja pick and click zostanie uruchomiona. Wtedy będziesz musiał wybrać jeden z głośników, aby odebrać jedną z następujących nagród: Coin Win, Crosstown traffic Free Spins, Purple Haze Free Spins, Little Wing Free Spins.

Jimi Hendrix pick and click feature

Jimi Hendrix Darmowe Spiny

W tej grze istnieją aż 3 różne rundy bonusowe darmowych spinów:

1. Crosstown Traffic Free Spins - Jeśli zdobędziesz 3 symbole białej gitary z czerwonym płomieniem (Crosstown Traffic Free Spins), to dostaniesz 6 darmowych spinów.

2. Purple Haze Free Spins – Jeśl zdobędziesz 3 symbole Purple Haze Free Spins, którymi jest Jimi Hendrix ubrany na czerwono, to dostaniesz pomiędzy 6 a 12 darmowych spinów.

3. Little Wing Free Spins – Jeśli wylosujesz 3 symbole białej gitary z której kapie woda, to zostaniesz nagrodzony pomiędzy 6 a 12 darmowymi spinami.

symbol darmowych spinów symbol darmowych spinów symbol darmowych spinów

 

https://www.polskiekasyno.com