Zagraj już wkrótce na automacie Fairytale Legends: Hansel & Gretel

Fairytale Legends: Hansel and Gretel slot już wkrótce w kasynach

Przygotuj się na nową bajkową przygodę! NetEnt ogłosiło wydanie swojego nowego automatu z serii Fairytale Legends, pod tytułem Fairytale legends: Hansel and Gretel – czyli Jaś i Małgosia. Ich poprzedni slot Red Riding Hood (Czerwony Kapturek) okazał się sukcesem, dzięki ich wspaniałej animacji 3D i licznych rund bonusowych.

W końcu doczekaliśmy się najnowszego slotu od NetEnt, pod tytułem Fairytale Legeds: Hansel & Gretel, który będzie dostępny w najlepszych kasynach już od 24/4. Jeśli tak jak my, nie możesz się doczekać jego wydania, to polecamy wypróbowanie Fairytale Legend: Red Riding Hood.


€ 300 bonus i 20 darmowe spiny.


Fairytale Legends: Hansel & Gretel Dowiedz się Więcej

Automat ten będzie się składał z 5 bębnów, 3 rzędów i 10 linii płatniczych. Będzie on posiadał funkcję „Random Fairy”, bonus darmowych spinów i rundę bonusową „Candy House”, które mają potencjał wyprodukowania mega wygranych. Slot ten jest oczywiście oparty na bardzo dobrze nam wszystkim znanej bajki braci Grimm Jaś i Małgosia. Tłem slotu jest ciemny las, a symbolami na bębnach są Jaś, Małgosia, skrzynia skarbów i kolorowe cukierki. Maksymalna wygrana za jeden spin wynosi 4000 monet i wysokość zwrotu do gracza wynosi 96.71%.

Zagraj na automacie Fairytale Legends: Hansel & Gretel

Nie mieliśmy jeszcze szansy na jego wypróbowanie i z niecierpliwością czekamy na jego premierę, która odbędzie się 24 kwietnia.

Jeśli będziesz miał ochotę zakręcić bębnami bajkowego slotu, to polecamy kasyna poniżej, które oferują wysokie bonusy i ciekawe promocje i którzy akceptują graczy z Polski:


€ 600 bonus i 180 darmowe spiny.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com