50 Cent oferuje Khabibowi 2 miliony

Khabib i 50 Cent?

Mimo iż Khabibowi Nurmagomedovi grozi dożywotnie zawieszenie z UFC, to nie zapowiada się na to, aby kariera fightera chyliła się ku końcowi.

UFC 229 jest już dawno za nami, ale o głównym bohaterze tego wydarzenia w Las Vegas, świat nadal nie przestaje rozmawiać. Walka już za Khabibem, ale fighter nie zwalnia tempa. Wciąż bardzo dużo się u niego dzieje i wszyscy chcą być na bieżąco z aktualnościami z jego życia. Khabib Nurmagomedov zdecydowanie zdominował media sportowe na całym świecie i wydaje się, że będzie tak przez jakiś czas. Fascynacja tym zawodnikiem MMA wydaje się rosnąć z dnia na dzień.

Khabib konferencja prasowa po gali UFC 229


€ 100 bonus.

Jak wiadomo wydarzenia związane z zamieszkami, które odbyły się po walce, doprowadziły do tymczasowego zawieszenia Khabiba na 10 dni, przez Komisję Sportową stanu Nevada. Sam Khabib raczej zbytnio sie tym nie przejął, gdyż zagroził on organizacji UFC, że jeśli jego kompan Zubaira Tukhugov zostanie zwolniony, to sam Khabib wykluczy i siebie z tej organizacji. Znając Khabiba, mówi on zupełnie poważnie. Honor i lojalność dla tego fightera są ważniejsze niż pieniądze i sława. Dla przypomnienia prezydent UFC, Dana White zapowiedział, że Zubaira Tukhugov zostanie dożywotnio wykluczony z organizacji, za wkroczenie do oktagonu po walce Nurmagomedova i McGregora podczas gali UFC 229 i zaatakowanie Mcgregora. Tukhugov miał wkrótce stanąć twarzą w twarz w oktagonie z jednym z ludzi z teamu McGregora,  Artemem Lobovem, z którym to wcześniej tego roku Khabib miał osobiste starcie. Walka Lobova nie została odwołana, ale jednak wiemy już na pewno, że Tukhugov został wymieniony na innego zawodnika, Michaela Johnsona. Zubaira nie został jeszcze oficjalnie zwolniony przez UFC, ale Dana z pewnością pluje sobie teraz w brodę za tak pochopne wypowiedzenie się w sprawie przyszłości tego zawodnika, gdyż utrata Khabiba, który jest teraz mega gwiazdą, z pewnością nie byłaby k dla jego biznesu.


2 000 zł bonus i 120 darmowe spiny.

Khabib znajdując się w tym momencie na szczycie, nie przejmuje się potencjalnym zakończeniem przygody z UFC. W ostatnich dniach zaczęto mówić o jego potencjalnej walce z Floydem Mayweatherem, żyjącą legendą boksu, niezwyciężonym z 50 walkami na swoim koncie. Khabib rzucił Amerykaninowi wyzwanie, które Floyd przyjął, jednak czy do spotkania między dwoma fighterami dojdzie, czy będzie to pojedynek bokserski czy też MMA ze zmodyfikowanymi regułami, tego jeszcze nie wiemy. Opinie na temat tego kto wygra są podzielone. Wielu odradza Khabibowi tego pojedynku, mówiąc aby nie zniżał się on do poziomu McGregora. Ciekawym też jest, o ile do walki w ogóle dojdzie, jakie pieniądze będą wchodzić grę. Jeśli spotkanie odbędzie się w ringu, to oczywiście będziemy mówić o większej ilości zer, niż w przypadku UFC.


4 000 zł bonus i 1000 darmowe spiny.

Khabib, czy to z UFC czy bez, na brak ofert nie narzeka i wygląda na to, że nawet jeśli jego kariera w UFC zostanie zakończona, to jego sława wcale tak szybko nie wygaśnie. W ubiegły weekend znany Amerykański rapper 50 Cent, ogłosił w mediach społecznościowych, że sposób w jaki UFC traktuje Khabiba nie jest fair i zaproponował Khabibowi 2 miliony dolarów, za porzucenie UFC i przejście do Bellator. 50 cent zapowiedział, że jego kompan,Tukhugov również jest mile widziany w tej organizacji. Bellator to założona w 2008 roku amerykańska organizacja mieszanych sztuk walki czyli inaczej MMA. Założycielem organizacji jest Bjorn Rebney. Jeśli zastanawiasz się co rapper ma wspólnego z tą organizacją to nie jesteś sam. Poza tym, że jest rapperem, jest on również biznesmenem i angażuje się w wiele różnych projektów, w tym MMA i bokserskich. W każdym razie 50 Cent pod koniec września tego roku został właśnie partnerem Bellator Promotions.

Manager Khabiba, Ali Abdel Aziz, odpowiedział na ofertę 50 Centa, słowami, że Khabib nie opuści UFC za kwotę mniejszą niż 50 milionów dolarów, wyśmiewając proponowane zaledwie 2 miliony. Aziz stwierdził, iż oferta 50 Centa jest po prostu pozbawiona szacunku w stosunku do Khabiba. Rapper w odpowiedzi wyszydził managera Nurmagomedova, jego rzekomo tani garnitur, nazwał go głupcem i skrytykował ogólnie, jako nie elokwentną reprezentację dla fightera. Khabib skomentował ataki 50 centa w stosunku do Aziza, ostrzegając, aby nigdy nie wypowiadał się źle o jego kompanie. Tak czy siak, wygłąda jednak na to, że do umowy między nimi nie dojdzie, a wszelkie szanse Khabiba na przeniesienie się z UFC do Bellator, zostały przekreślone. Jednak jedno jest pewne - oferta ze strony 50 Centa przyciągnęła tylko jeszcze większą uwagę na fightera.

Jak widać Khabib nie narzeka na brak propozycji, a zainteresowanie nim wydaje się tylko rosnąć. Khabib kilka dni temu ogłosił również na mediach społecznościowych, że WWE również jest nim zainteresowane. Co na to UFC? Zapewne przekonamy się w najbliższych dniach. Jak do tej pory nie ma z ich strony komentarzy na ten temat.


€ 300 bonus i 130 darmowe spiny.


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

€ 50 bonus.
1.40

€ 3 000 bonus i 50 darmowe spiny bez warunku obrotu.

3 540 zł bonus i 250 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com