khabib

Khabib odmawia stawienia się na procesie

W zeszłym miesiącu Nurmagomedov został powołany przez Komisję Sportową Stanu Nevada, aby wziąć udział w przesłuchaniu dyscyplinarnym za swoje zachowanie po głównym wydarzeniu gali UFC 229, w którym doszło do zamieszek. Zaraz po tym, jak udało mu się wygrać walkę z McGregorem, a tym samym zachować tytuł mistrza świata wagi lekkiej, Nurmagomedov wywołał masową bójkę, atakując kolegę z zespołu McGregora, Dillona Danisa.


150 zł bonus bez warunku obrotu.

To wydarzenie spowodowało, że Nurmagomedov został zawieszony przez NSAC, a jego wypłata za walkę, w wysokości 2 milionów dolarów została wstrzymana.

W ubiegłym tygodniu Komisja stanu Nevada wypłaciła wreszcie Khabibowi 1 milion z 2 milionów dolarów które zarobił na walce z McGregorem w październiku w Vegas. Komisja  zdecydowała, że druga połowa zostanie wypłacona Khabibowi, po tym jak wraz z McGregorem stawi się w sądzie, po zamieszkach podczas gali UFC 229. 

Ze względu na powyższe, Dagestańczykowi nakazano stawić się przed komisją w Nevadzie, celem wyjaśnienia swoich poczynań 10 grudnia. Ale 30-latek nie ma najmniejszego zamiaru uczestniczyć w rozprawie. 


€ 50 bonus.
1.40

Khabib w swym ostatnim wywiadzie oświadczył, że nie stawi się on w sądzie w Nevadzie, ze względu na to, że nie poczuwa się do winy. Fighter twierdzi, że jest zupełnie niewinny. Khabib wyjaśnia, że to nie on rozpoczął konflikt, ale go zakończył. Mówi, że nie zrobił on nic złego, że bronił tylko swego honoru, swojej religii i rodziny. Uważa, że nie popełnił błędu. Ogłasza również, że jeśli Komisja Nevady chce go ukarać, to może zatrzymać resztę jego wypłaty, ponieważ on absolutnie nigdy nie zamierza stawić się na rozprawie. Jeśli Khabib faktycznie nie stawi się na tej rozprawie, będzie mu grozić co najmniej długotrwałe zawieszenie.


200 zł bonus.

400 zł bonus bez warunku obrotu. 


https://www.polskiekasyno.com