Khabib odrzuca 15 milionów za ponowna walke z Conorem

Khabib odrzuca 15 milionów za ponowny pojedynek z McGregorem

Dagestańczyk woli walczyć z Tonym Fergusonem

Minęły niemal 2 tygodnie od pojedynku Khabiba z Conorem i od tego czasu dużo się wydarzyło w życiu Dagestańczyka. Po pojedynku i całej bijatyce która towarzyszyła przebiegowi wydarzeń po samej walce, pojawiło się wiele niewiadomych. Dla przypomnienia Dana White, prezydent UFC twardo stwierdził, że przyjaciel Khabiba który brał udział w zamieszkach w oktagonie nigdy już nie będzie walczył dla UFC. Na co Khabib odpowiedział ostrzeżeniem, że jeśli jego kompan Zubaira Tukhugov, zostanie zwolniony z organizacji, to Khabib również porzuci UFC. Jak do tej pory żadne oficjalne decyzje nie padły, ale Zubaira, który miał walczyć z Lobovem (z teamu McGregora) w nadchodzących tygodniach, został zastąpiony przez innego fightera.


200 zł bonus.

Dodatkowo w kierunku Khabiba zaczęły napływać różne inne propozycje i oferty, takie jak oferta rappera 50 Centa, w której zaproponował on fighterowi dołączenie do innej organizacji MMA - Bellator. Do tego dochodzi rzekoma propozycja od WWE i potencjalna walka (najprawdopodobniej bokserska) z Floydem Mayweatherem.

Wielu z nas z zainteresowaniem czekało na rozstrzygnięcie sytuacji pomiędzy UFC i Khabibem. Najnowsze wieści głoszą jednak, że Khabib zostanie w organizacji, a sam Dana White oświadcza, że wszystko między nimi w porządku. Nie wiemy jednak na razie co to oznacza jeśli chodzi o kwestię Tukhugova, ale możemy się domyślać. Wiadomym było, że utrata takiej mega gwiazdy jaką stał sie Khabib w ostatnich tygodniach, byłaby ryzykownym posunięciem ze strony UFC. W mediach społecznościowych dało się też zauważyć ogromne zdegustowanie w stosunku do UFC i samego prezydenta. W sieci aż piszczało od niezadowolenia i braku sprawiedliwości wobec Khabiba. WIelu podkreślało, że McGregor jest ewidentnie faworyzowany przez Dane.


150 zł bonus bez warunku obrotu.

Jak wiemy od razu po przegraniu pojedynku z Khabibem w gali UFC 229 dwa tygodnie temu McGregor ubiegał się o rewanż. Ostatecznie zaproponował Khabibowi rzekomo 15 milionów dolarów za ponowne stanięcie z nim w oktagonie. Dagestańczyk nie jest jednak zainteresowany rewanżem. Pokazał on niesamowitą przewagę nad McGregorem w ostatniej walce i to nie tylko w zapasach, jak Connor i jego zwolennicy twierdzili. Khabib nie musi więc już niczego udowadniać. Jest po prostu lepszym fighterem niż Irlandczyk. Sam często podkreśla, że jego głównym motywem nie są pieniądze (tak jak w przypadku McGregora) ale honor i spuścizna.

Na konferencji prasowej po gali UFC 229 inny wyśmienity fighter MMA, Tony Ferguson, który również nie przegrał walki w swej karierze, zapowiedział chęć stawienia czoła Nurmagomedovi i wygląda na to, że ich najbliższy pojedynek został już oficjalnie potwierdzony i odbędzie się w przyszłym roku.


€ 50 bonus.
1.40

400 zł bonus bez warunku obrotu.

€ 600 bonus i 180 darmowe spiny.


.

 


https://www.polskiekasyno.com