Khabib oskarża UFC

Khabib oskarża UFC o zaaranżowanie incydentu w Brooklynie

Obecny mistrz świata UFC wagi lekkiej, Khabib Nurmagomedov, oskarża UFC o zaaranżowanie ataku, który podjął wcześniej tego roku McGregor na Khabiba i jego team w Brooklynie. Walka między Khabibem i Conorem już dawno za nami, ale w mediach nie przestaje być głośno na temat całej otoczki towarzyszącej dwóm fighterom i wszystkiemu co jest z nimi związane. Ostatnio wyszło na jaw, że Khabib udzielając wywiadu w rosyjskich mediach oskarżył UFC o zaaranżowanie całego ataku na autobus w którym znajdował się Khabib wraz ze swoją drużyną po wydarzeniu związanym z UFC 223.


€ 50 bonus.
1.40

Dla przypomnienia cała “wojna” tak na poważnie pomiędzy McGregorem oraz Nurmagomedovem zaczęła się w kwietniu tego roku, gdy jeden z przyjaciół McGregora, Artem Lobov,  zaczął publicznie wyśmiewać się z Khabiba, nazywając go tchórzem. To zachowanie spowodowało atak Khabiba, na Lobovie w lobby hotelu, na jednym z wydarzeń związanych z galą UFC 223. Khabib skonfrontował Lobova za te komentarze, a ten wszystkiemu zaprzeczył. Khabib uderzył mężczyznę w tył głowy. Dwa dni później rozwścieczony McGregor, który podczas eventu medialnego  UFC 223, wpadł do Brooklynu ze swoją załogą około 20 osób, szukając Khabiba w Berkeley Center. Znalazł go wsiadającego wraz ze swoja ekipą do busa i to właśnie wtedy miał miejsce słynny atak McGregora. McGregor rozbił szybę busa, w którym znajdowali sie ludzie Khabiba i doprowadził do obrażeń dwóch osób. McGregor po całym zdarzeniu oddał sie w ręce policji. Jeśli jednak przyjrzymy się dokładnie całej sytuacji i temu, dlaczego Khabib twierdzi, że cała ta akcja była zaaranżowana przez UFC w celu rzekomej promocji Walk UFC 229, to trzeba przyznać że ma to pewien sens.


200 zł bonus.

Podczas wywiadu z rosyjską stacją, Khabib stwierdził, że jest w 70% pewien, że cała sytuacja była zaaranżowana i mówi, że ma dużo pytań w związku z całym wydarzeniem.

Jest dla niego niejasne, dlaczego UFC pozwoliło mu zabrać ze sobą tylko kilku ludzi tym razem na wydarzenie medialne UFC 223, gdy zawsze mógł zabrać ze sobą cały team. Poza tym dlaczego autobus Khabiba zaczął się wycofywać, zamiast po prostu wyjechać? Skąd Conor McGregor wiedział gdzie dokładnie znaleźć Khabiba?

W związku z wieloma niewiadomymi dotyczącymi tego zdarzenia, okazało się, że tak naprawdę jest to dość popularna teoria na wielu forach MMA, a także Twitterze, że UFC stoi za zaaranżowaniem tego zdarzenia.


€ 300 bonus i 130 darmowe spiny.

A więc rozwścieczony McGregor przyleciał do Brooklynu w noc przed całym wydarzeniem i jakimś cudem, zgrał się idealnie w czasie, wpadając ze swoją załogą do Barclay Center, gdzie znalazł Khabiba w autobusie. Jedna z teorii głosi, że UFC poinformowało McGregora o tym gdzie dokładnie znajduje się Khabib i że był to ich pomysł aby zainicjować całą konfrontację. Większość opinii na ten temat głosi, że UFC miało nadzieje, że coś się wydarzy, ale nie sądzono, że sprawy przybiorą taki obrót. Sam prezydent UFC, Dana White odnosi się do tych zarzutów bardzo agresywnie, stwierdzając, że ktokolwiek twierdzi, że było to zaaranżowane przez niego i jego organizację, jest to najgłupsza rzecz jaką kiedykolwiek słyszał.

Jednakże Berkley center jest ogromna areną dla 20,000 widzów, a McGregor wiedział gdzie dokładnie znaleźć Khabiba. Analizowane widea, na których widnieje McGregor przemierzający przez arenę, wydaje się być ukierunkowany, a jedną z osób rozpoznanych na tych klipach, którą jest kobieta pracująca dla UFC. Khabib zaznacza również podczas swojego wywiadu, że jest to niesłychane, że ochrona UFC po prostu przepuszcza 30 mężczyzn z McGregorem, który nie brał nawet udziału w tej gali. Dagestańczyk zaznacza, że mimo iż cały świat zna go jako atletę, to jednak jest on dobrze wyedukowanym mężczyzną, i nie był nigdy w życiu znokautowany, więc jego mózg bardzo dobrze pracuje.


1 500 zł bonus i 100 darmowe spiny.

3 540 zł bonus i 250 darmowe spiny.

4 000 zł bonus i 1000 darmowe spiny.

€ 1 500 bonus i 300 darmowe spiny bez warunku obrotu.


 


https://www.polskiekasyno.com