Mayweather vs McGregor

Khabib Nurmagomedov vs Floyd Mayweather

Mistrz świata MMA wyzywa na pojedynek mistrza świata w boksie - czy dojdzie do spotkania?

Czy dwóch najlepszych fighterów na świecie stanie razem w ringu? Legendarny 41-letni bokser Floyd “Money” Mayweather, który w swej karierze nie przegrał jeszcze ani jednej walki, rok temu stanął w ringu z Conorem McGregorem. McGregor jest fighterem mieszanych sztuk walki i była to jego pierwsza w karierze walka bokserska. McGregor przegrał przed czasem, mimo przewagi nad oponentem jeśli chodzi o wzrost, zasięg i wagę.

Floyd vs McGregor


Była to ostatnia walka Conora McGregora, aż do ostatniej walki gali UFC 229, gdzie McGregor stanął w oktagonie z mistrzem świata wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem. Khabib z łatwością pokonał przeciwnika, który poddał się w czwartej rundzie. Po wygranej z “Notoriousem” w Vegas, Nurmagomedov wyzwał na pojedynek Mayweathera, mówiąc, że “król może być tylko jeden”. Czy dojdzie do tego pojedynku? Czy fighterzy spotkają się w oktagonie czy też w ringu? Kto wygra?

Na evencie w Rosji w ubiegły weekend Khabib, w obecności Leonarda Ellebre, szefa sztabu Mayweather Promotions, wyzwał Floyda na pojedynek, generalnie idąc w ślady McGregora. Khabib powiedział :” Floyd, teraz my musimy walczyć”. Floyd Mayweather nie przegrał ani jednej walki w swej karierze z wynikiem 50-0, w porównaniu z Khabibem 27 do 0.


400 zł bonus bez warunku obrotu.

Khabib podkreśla, że z łatwością wygrał pojedynek z McGregorem, a Mayweather trochę się nad tą wygraną napocił. Mayweather zareagował na wyzwanie słowami: “CBS, Showtime and MGM Grand przygotuj książeczkę czekową” sugerując, że chętnie podejmie wyzwanie.

Walka z Khabibem byłaby drugą walką Floyda przeciwko fighterowi UFC. Za ostatnia walkę z McGregorem Mayweather zgarnął 100 milionów dolarów, a McGregor 30 milionów.Mayweather jest żyjącą legendą, znany jako najlepszy bokser swojego pokolenia, który nigdy nie przegrał ani jednego pojedynku w swej karierze. Utrzymał swój tytuł w 5 kategoriach wagowych!

Khabib jest również niepokonanym championem. Oboje wygrali z McGregorem, będzie to więc ciekawy pojedynek. Najprawdopodobniej fighterzy będą walczyć w ringu, co nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Korzystniej dla Khabiba byłoby oczywiście spotkać się w oktagonie. Wcześniej tego roku, panowały pogłoski, że Mayweather zmierzy się z McGregorem po raz kolejny, jednak tym razem w oktagonie, podczas pojedynku MMA, ale zmodyfikowanymi zasadami. Dla Khabiba byłoby znacznie korzystniej wynegocjować tego typu rozwiązanie.

 


€ 50 bonus.
1.40


200 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com