UFC 229

Kto wygra walkę roku? Conor McGregor czy Khabib Nurmagomedov?

Conor McGregor vs Khabib Nurmagomedov - UFC229

Wyczekiwany przez wszystkich fanów sztuk walki, pojedynek roku MMA odbędzie się już w najbliższą sobotę, 6 października (niedzielę czasu polskiego, ponieważ walka będzie miała miejsce w Las Vegas). W Polsce walka będzie pokazywana około godziny 4 nad ranem. Bilety na ten pojedynek zostały wyprzedane w ciągu 3 minut! Jedna osoba mogła kupić maksymalnie do 8 biletów. Walka pomiędzy dwoma gwiazdami UFC (Ultimate Fighting Championship) Conorem McGregorem oraz  Khabibem Nurmagomedovem odbędzie się o tytuł w kategorii wagi lekkiej. Jest to największa walka roku i towarzysza jej ogromne emocje.


200 zł bonus.

"Notorius"

Jak wiemy Conor McGregor był niepokonanym mistrzem UFC w dwóch kategoriach wagowych, aż do momentu gdy stracił pas w walce z Nate Diaz podczas UFC 196, w marcu 2016 roku . Do re-machu tego spotkania doszło bardzo szybko i Conor odebrał pas od Diaza w wydarzeniu UFC 202, w sierpniu tego samego roku.

 

McGregor

 

W ubiegłym roku McGregor postanowił zmierzyć się jedną z największych gwiazd boksu w historii, Floydem “The Money” Mayweatherem Jr-em, niezwyciężonym mistrzem świata w boksie, który na tamtą chwilę posiadał wynik 49 wygranych walk i ani jednej przegranej. Mimo przewagi wzrostu i wagi, McGregor przegrał starcie przed czasem, co dało Floydowi wynik 50-0 w swojej profesjonalnej karierze. Była to pierwsza profesjonalna walka bokserska McGregora. Jednakże zarobił tak duże pieniądze na tym pojedynku, że nie spieszyło mu się zbytnio do ringu. Rzekomo McGregor zgarnął za spotkanie w sumie 100 milionów dolarów. 

Jednak przyszła pora na powrót do ringu. Dla McGregora będzie to pierwsza walka UFC od 2016 roku, czyli od czasu starcia z Nate-em Diaz. Aktualnie Khabib i Conor są oboje dwoma fighterami MMA o najwyższym profilu. Walce towarzyszą więc ogromne emocje i napięcie."The Eagle"

Khabib Abdulmanapovich Nurmagomedov dorastający w nizinach Kaukazu, w ekstremalnych warunkach pogodowych i politycznych, jest bardzo interesującą jak i wyjatkowo enigmatyczną postacią. Jego ojciec, były wojskowy, która ma czarny pas w judo, posuwał się do tak ekstremalnych metod treningowych, gdy Khabib był jeszcze dzieckiem, jak zapasy z niedźwiedziem. Tak, 9-cio letni Khabib siłował się z niedźwiedziem na życzenie swego ojca, a w sieci można znaleźć tego dowody. Już jako dziecko nie bał się niedźwiedzia, czy przestraszył się więc rozkrzyczanego McGregora podczas ostatniej konferencji prasowej? Hmmmmm....

Khabib ma na swoim koncie 26 wygranych walk w UFC, a do tego nie przegrał ani jednej rundy w swojej 6-cioletniej karierze w UFC!

 

Khabib UFC

€ 1 400 bonus i 100 darmowe spiny.

Kto ma wiesze szanse na wygraną? 

Przyjżyjmy się im z bliska.

Conor Anthony McGregor

"Notorius"                                

Khabib Abdułmanapowicz Nurmagomedov

"The Eagle"

Wzrost: 175 cm Wzrost: 178 cm
Wiek: 30 Wiek: 30
Waga: 70 Waga: 70
Zasięg: 188 cm Zasięg: 178 cm
Wynik: 21-3 Wynik: 26-0

 

W mediach panuje popularna opinia, że to Khabib zwycięży pojedynek, co przekłada się również na stan kursów jaki oferują Bukmacherzy. Obstawiając w Unibet na przykład, szanse są 1.60 dla Khabiba i 2.40 dla Conora.

To, że szanse wydają sie być po stronie Khabiba ma związek z tym, że Conor nie był aktywnym fighterem od długiego czasu. Ostatni jego pojedynek miał miejsce rok temu (mimo, że był to boks a nie mma) i przegrał go przed czasem. Nurmagomedov z kolei obecnie posiada największy rekord w historii UFC z 26 zwycięstwami z rzędu i jest jak do tej pory niepokonany. 

Khabib Nurmagomedov w ostatniej walce z Alem Iaquintą zdobył pas wagi lekkiej, zostając nowym mistrzem tej dywizji. Jest on pierwszym Rosjaninem i pierwszym Muzułmaninem który wygrał w UFC.

Irlandczyk dla odmiany posiada na swoim koncie 21 wygranych i 3 porażki. Oboje fighterzy są w takim samym wieku (30 lat) jednak Rosjanin posiada przewagę nad Irlandczykiem jeśli chodzi o wzrost o 3 centymentry.

Jeśli wziąć wszystkie powyższe dane pod uwagę, to sprawa wydaje się dość prosta, szanse są zdecydowanie po stronie Khabiba, ale pamiętajmy, że różnie bywa i Conor nieraz już nas zaskoczył. Irlandczyk zdecydowanie cechuje się niesłychaną szybkością i precyzją.

Bukmacherzy dają Ci wiele możliwości, jeśli chodzi o obstawianie na tą walkę. W Betsson na przykład możesz postawić zakład nie tylko na to kto wygra walkę, ale również do której rundy dojdzie, czy walka zakończy sie nokautem i kto znokautuje kogo, czy i który z nich wygra przez poddanie, czy i kto wygra w 1, 2,3,4 czy 5 rundzie. A może pojedynek zakończy się remisem? Czy walka zakończy sie przed upłynięciem minuty?


400 zł bonus bez warunku obrotu.

Jeśli myślisz o tym aby postawić zakład na ten pojedynek, ale na razie jeszcze się wahasz, to pomyśl o postawieniu zakładu na żywo. Zakłady na żywo, to zakłady live, w których obstawiasz zakłady na wydarzenie sportowe po jego rozpoczęciu i podczas trwania. Do tego możesz obstawiać na całą gamę różnych aspektów związanych z wydarzeniem. Stawiając zakład na żywo możesz go również zmienić podczas trwania pojedynku, na przykład gdy zobaczysz, że jeden wojownik radzi sobie niespodziewanie lepiej od drugiego. Jest to dobra alternatywa dla tych, którzy nie chcą marnować czasu na studiowanie danych i statystyk.

Kto wygra ten pojedynek? My sądzimy, że będzie to Rosjanin, ale to okaże się dopiero za 2 dni!


€ 50 bonus.
1.40 


https://www.polskiekasyno.com