Jackpot przekroczył 34 Miliony zł1

Jackpot przekroczył 36 Milionów Zł !

Mega Fortune Jackpot przekroczył 36 Milionów zł i ciągle rośnie! Mega Fortune to jeden z ulubionych slotów i nie bez powodu. Jest to slot z progresywnym Jackpotem, co oznacza, że za każdym razem kiedy ktoś gra to wartość Jackpotu wzrasta. Dlatego jest on znany z najwyższych wypłat Jackpota w historii internetowego hazardu! W Styczniu 2013, student z Finlandii wygrał 17.8 milionów Euro. Ta wygrana jest światowym rekordem jackpota w historii internetowego hazardu.

Zobacz poniżej jak doszło do tej niesamowitej wygranej:

 

 

Więcej o Mega Fortune

Mega Fortune automat ma 5 bębnów, 250 linii wygrywających i trzy progresywne jackpoty: Mega, Minor i Rapid, dzięki któremu i ty możesz dołączyć do klubu milionerów przy tylko jednym obrocie! Minimalną stawką jaką możesz postawić jest €0.25, a €50 jest maksymalną. Niezależnie od wielkości zakładu możesz trafić Jackpota.

Zakręć kołem w kasynach poniżej i ty możesz zostać następnym milionerem Mega Forune!


€ 1 000 bonus bez warunku obrotu i 250 darmowe spiny bez warunku obrotu.

1 750 zł bonus i 420 darmowe spiny.

Free Spiny w Mega Fortune

Jeśli wylosujesz trzy lub więcej symboli Scatter(szampanów) w głównej grze, to zostaniesz nagrodzony darmowymi spinami. Jeśli w trakcie darmowej rundy trafisz kolejny raz 2 lub więcej szampanów to dostaniesz przedłużenie rundy i podbijesz swój mnożnik(multiplier). Mnożnik może być podbity aż do poziomu x5.Symbole Skatter mogą się pojawić gdziekolwiek na planszy, niekoniecznie na liniach które obstawiasz- dlatego na tą przyjemność możesz liczyć nawet grając za niskie stawki

Gra bonusowa

Trzy symbole koła premii zaktywują grę bonusową, która odbywa się na zasadzie koła fortuny. Tutaj na pewno czekają cię wielkie emocje, bo będziesz miał możliwość zgarnięcia Mega Jackpota! Polskie Kasyna w których znajdziesz Mega Fortune:


200 zł bonus bez warunku obrotu.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.
3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

https://www.polskiekasyno.com