Nowy automat od Yggdrasil

Orient Express Już wkrótce

Nowy automat od producenta Yggdrasil, będzie dostępny w kasynach, już od 30 Listopada. Zabierze cię on na bajkowa podróż luksusowym pociągiem pasażerskim do Paryża, Wenecji, Belgradu i Istambułu. Dzięki czterem trybom, w zależności od miasta do którego podróżujesz, będziesz mógł pomnożyć swoją wygraną, dzięki dodatkowym symbolom Wild. Ponadto wygrana może się również znacznie powiększyć, podczas rundy darmowych spinów. Przeczytaj więcej poniżej i nie zapomnij zagrać w Orient Express w kasynach poniżej już wkrótce.


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Orient Express Dowiedz się Więcej

Automat Orient Express składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii płatniczych. Będziesz miał możliwość gry od 20 do 100 euro za spin, na komputerze i telefonie. Tematyka tej gry jest oparta na słynnym pociągu pasażerskim, który był uosobieniem luksusu i komfortu na początku 19 wieku. Każda z funkcji darmowych spinów w tej grze, jest oparta na miastach, do których podróżował słynny Orient Express. Grafika w tym automacie jest wykonana znakomicie, jak i również będzie ci towarzyszyć bardzo relaksująca ścieżka dźwiękowa, zabierając cię do ery w której luksus był pożądany. Symbolami na bębnach są 4 wybitnych podróżników, a tymi o niższej wartości, są symbole kart do gry, a symbol Wild może pojawić się we wszystkich trybach gry.

Orient Express slot

Orient Express Bonusy

Automat Orient Express jest oparty na czterech trybach, którymi są: Paryż, Wenecja, Belgrad i Istambuł. Podróż zaczyna się w Paryżu, a w każdym z wymienionych miast, przed przejściem do następnego, zostaniesz nagrodzony darmowymi spinami.

Paryż

W Paryżu, zwróć uwagę na przechodzące wildly, w postaci inspektora biletów, które wynagrodzą cię dodatkowymi spinami, tak długo jak tylko pozostaną na bębnach.

Wenecja

W Wenecji, będziesz miał możliwość wylosowania mnożnika od x2 do x5, który może się pojawić losowo po wygranym spinie.

Belgrad

W Belgradzie będziesz mógł się cieszyć funkcją „Wild Reels”, gdzie pociąg będzie przemieszczał się na bębnach, wypełniając cały rząd symbolami Wild.

Istambuł

W Istambule, będą przypadkowo pojawiały się symbole Wild w postaci pocztówek, które będą lądowały losowo na symbolach, zamieniając je w symbole Wild. W jednej rundzie, od 2, do 12 symboli zamieni się w symbole Wild.


€ 600 bonus i 180 darmowe spiny.

Orient Express darmowe Spiny

Funkcja darmowych spinów uruchomi się po wylosowaniu trzech lub więcej symboli Free Spin gdziekolwiek na bębnach. 3 symbole free spin, dadzą ci 7 darmowych spinów, a 4 dadzą ci 15 darmowych spinów. Jeśli zdobędziesz 5 symboli Scatter, to zostaniesz nagrodzony od 30, aż do 60 darmowych spinów.

Orient Express nasza opinia

Orient Express slot przypomina nam inną grę od Ygdrassil, pod tytułem Season’s.

Jednak musimy przyznać, że grafika i tematyka tego slotu jest dużo bardziej interesująca i atrakcyjna. Potencjalne wygrane w tym slocie, będą mogły wynosić aż do 200-krotności stawki za spin. Polecamy wypróbowania tej gry w kasynach poniżej, która będzie dostępna od 30 listopada 2017.


1 000 zł bonus.


 


https://www.polskiekasyno.com