Nagrody w Kasynie Betsafe

Sportowy Tydzień w kasynie Betsafe!

Odbierz Nagrody w Zakładach i Kasynie! Betsafe prezentuję nową edycję promocji ze sportowym tygodniem! Czy jest coś lepszego od nagród w Zakładach? Odpowiedź brzmi tak! Dodatkowe nagrody w Kasynie, oczywiście. Obstawiaj w Zakładach, a otrzymasz zakład bez ryzyka oraz darmowe spiny do Twin Spin. Dwa razy więcej nagród to dwa razy więcej zabawy! A co najlepsze - możesz je zdobywać co tydzień!


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Jak wziąć udział:

  • Zapisz się do promocji na stronie kasyna Betsafe
  • Postaw od poniedziałku do niedzieli dowolny zakład ze stawką min. 30 PLN z kursem 1.50 lub wyższym.
  • Odbierz każdego tygodnia zakład na żywo bez ryzyka 15 PLN na wszystkie sporty oraz  5 darmowych spinów do slotu Twin Spin.

Zasady:

1.    Promocja trwa od 21 stycznia, od godziny 00:01, do 23 czerwca 2019 roku, do godziny 23:59.
2.    Promocja jest dostępna tylko dla graczy, którzy zarejestrowali konto z Polski.
3.    Obrót wykonany przed zapisaniem się do oferty nie będzie wliczony do tej promocji.
4.    Zakłady postawione za pomocą darmowych zakładów nie będą wliczane do wymogów obrotu.
5.    Aby w danym tygodniu otrzymać zakład live bez ryzyka, musisz stawiać zakłady (przedmeczowe i/lub live) w wysokości co najmniej 30 PLN, z minimalnym kursem 1.50 i z własnej gotówki. Zakład musi zostać postawiony w danym tygodniu między poniedziałkiem, a niedzielą.
6.    Zakład bez ryzyka zostanie wypłacony automatycznie po spełnieniu wymogów obrotu.
7.    Zakład bez ryzyka ma wartość 15 PLN i jest przyznawany każdego tygodnia tylko raz na klienta, adres IP lub adres domowy. Zakład bez ryzyka może zostać użyty na komputerze lub w wersji mobilnej serwisu.
8.    Zakład live bez ryzyka może zostać wykorzystany w dowolnej dziedzinie sportowej, w każdej lidze i w ramach dowolnego wydarzenia. Musi jednak zostać wykorzystany po rozpoczęciu rozgrywki, dopiero w trakcie jej trwania (live).
9.    Stawiając zakład bez ryzyka musisz mieć wystarczająco dużo pieniędzy na pokrycie stawki zakładu. Jeśli zakład bez ryzyka okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki bez dodatkowych warunków obrotu.


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com