Zagraj już wkrótce na automacie Power Plant

Już Wkrótce w Kasynach Power Plant Slot od Yggdrasil

Yggdrasil Gaming ogłosili wydanie nowego automatu pod tytułem Power Plant. Ten futurystyczny slot będzie dostępny w kasynach od  24 Kwietnia 2017 i nie możemy się doczekać, aby wypróbować tego najnowszego automatu, który jest zbudowany z 5 bębnów, 3 rzędów i 83 linii płacących. Z pewnością zadowoli on wszystkich zwolenników slotów, szczególnie tych, którzy lubią atmosferę lat 90.

Gra została zaprojektowana, używając ekskluzywnej technologii iSENSE 2.0 i będzie również dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych. Zagraj w Power Plant od 24 kwietnia, lub w inne gry od tego producenta  w kasynach poniżej:


500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

4 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Power Plant Dowiedz Się Więcej

Power Plant slot jest zbudowany na zasadzie symboli ułożonych w stos bloków. Jeśli wylosujesz maksymalnie 8 symboli Wild, to uruchomi się lukratywna runda darmowych spinów.

Procent zwrotu dla gracza w tym slocie wynosi 94.4%.

Musimy jeszcze poczekać miesiąc, zanim będziemy mogli na nim zagrać. Puki co polecamy wypróbowania innych, świeżo wydanych slotów przez tego producenta, takich jak Beauty and the Beast, Chibeasties 2 i Vikings Go Berzerk.

Kasyna w których będziesz mógł zagrać na Power Plant i innych automatach od Yggdrasil:€ 600 bonus i 180 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com