Vikings od NetEnt

Premiera nowego slotu Vikings od NetEnt

Nowy slot od tego fantastycznego producenta jest już na horyzoncie i czeka na Ciebie z 243 sposobami na wygraną i daje Ci szansę na ogromną dawkę akcji i emocji. Slot oparty jest na telewizyjnej serii "Vikings". Wiadomość o premierze tego slota wywołała wielki entuzjazm w świecie kasyn. Fanatycy automatów z pewnością będą zachwyceni. NetEnt jak zawsze nie zawiódł i gra z pewnością była warta oczekiwania.


1 000 zł bonus.

NetEnt właśnie wydał ten długo oczekiwany automat do gier Vikings i po przetestowaniu nowej, pełnej akcji gry Vikings, musimy przyznać, że warto było poczekać! Naszym zdaniem, NetEnt nie ma się czego powstydzić! Gra zaczyna się od pięknie wykonanego wideo który wprowadzi nas w atmosferę. 
Automat Vikings działa z tak zwanym "Hot Spot", który może przekształcić wszystkie symbole Vikinga w ten sam symbol i tak zwaną funkcję "Wall Shield", w której gra nagle staje się wypełniona tym samym symbolem, a tym samym gwarantuje wygraną. Ale tak jak w przypadku wielu innych automatów, to właśnie darmowe spiny przynoszą nam najwięcej akcji i to właśnie one pomagaja nam wygrywać poważniejsze pieniądze pieniądze. W ej grze można również złowić darmową rundę free spinów, w której gra może wzrosnąć z pierwotnych 248 sposobów na wygraną do 78,125 różnych wygranych w grze.

Grafika tego slotu jest wspaniale dopracowana i z pewnością będziesz się dobrze bawił grając, nie zwlekaj więc i udaj sie do kasyn NetEnt juz dziś!


€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

€ 200 bonus i 20 darmowe spiny.

1 500 zł bonus i 130 darmowe spiny. 


https://www.polskiekasyno.com