Seasons

Seasons to najnowsza gra od producenta Yggdrasil, która będzie dostępna w kasynach od 24 Marca 2016. Wraz z nowo zbliżającą się porą roku, Yggdrasil przygotowało dla nas coś zupełnie nowego i ekscytującego. Gra ta przechodzi płynnie pomiędzy porami roku, a jej wygląd jest niesamowicie bajkowy. Yggdrasil jest wspaniałym producentem i ich gry są coraz lepsze, nie tylko pod względem dostępnych bonusów ale również pod względem estetycznym. Ich główna siedziba znajduje się w Polsce ( z czego powinniśmy być dumni). Gra Seasons dołącza się do naszych już ulubionych od tego producenta, takich jak: Golden Fish tank, Incinerator, Nirvana czy Magic Mushrooms, które możesz wypróbować w kasynach poniżej.3 050 zł bonus i 500 darmowe spiny.

Seasons dowiedz się więcej

Slot Seasons składa się z 5 bębnów i 20 linii wygrywających. W grze dostępne są cztery tryby – wiosna, lato, jesień i zima. Pory roku będą się zmieniały co 10 spinów. Jest to przepięknie skonstruowany slot pod względem graficznym. Każda pora roku posiada funkcję Wild i funkcję darmowych spinów.

Seasons Bonusy Wild

W każdej porze roku zmieniają się symbole Wild i związane z nim bonusy. Symbole Wild składają się:

Zimowy Zając: to Wild, który utworzy duplikat Wild na slocie, który zamieni naszą wygraną na największą jak to możliwe.

Seasons - zimowy zając, bonus Wild

Wiosenna Sowa: to Wild, który daje nam darmowe re-spiny

Seasons-Wiosenna Sowa Wild bonus

Letni Jelonek: to rozszerzający się Wild , który powiększa się we wszystkich kierunkach, dodając jeden Wild nad, jeden pod i jeden obok przy symbolu Jelenia.

Seasons - Letni Jelonek Wild Bonus

Jesienny Lis: to Wild, który nagrodzi cię losowym mnożnikiem. Czym więcej symboli Wild wylosujesz na bębnach, tym większy będzie mnożnik twojej wygranej.

Seasons- jesienny lis Wild Bonus

Seasons Darmowe Spiny

Jeśli 3 lub więcej symboli Scatter pojawi się na bębnach, to zostaniemy nagrodzeni darmowymi spinami.

3 Symbole Scatter to 7 darmowych spinów

4 Symbole Scatter to 15 Free spinów

5 Symboli Scatter to 30 darmowych spinów.

Jeśli zostaniemy nagrodzeni 7 darmowymi spinami, to rudna bonusowa zostanie w tej samej porze roku.Pamiętając, że pory roku zmieniają się co 10 spinów, to jeśli wygramy dajmy na to 30 free spinów, to będziemy podróżowali po każdym sezonie i premie Wild będą się różniły, co z pewnością doda nam emocji.


https://www.polskiekasyno.com