Slot Tracker

Slot Tracker

Slot Tracker jest  narzędziem zaprojektowanym, aby pomóc Ci wygrać więcej na automatach! Przedstawiamy to jedyne w swoim rodzaju narzędzie, które zostało stworzone właśnie z myślą o automatach: Slot Tracker to oprogramowanie śledzące aktywność graczy na automatach w czasie rzeczywistym, w celu zapewnienia swoim użytkownikom danych o setkach automatów i pomagając im wygrać więcej na dłuższą metę!


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

Slot Tracker początkowo został wydany, jako narzędzie do śledzenia wydatków na poszczególnych automatach. Z biegiem lat oprogramowanie zaczęło przyciągać pasjonatów slotów i grupy obserwujących na forach internetowych i platformach transmisji strumieniowej na żywo, co doprowadziło do dalszego rozwoju w oparciu o opinie graczy. Jest on teraz dostępny do bezpłatnego pobrania na czas nieokreślony.

Slot Tracker śledzi kluczowe dane na temat slotów, takie jak współczynnik trafień, częstotliwość premii, zmienność i RTP w oparciu o realne spiny dokonane przez graczy powiązanych z jego siecią. Oznacza to, że gracze nie muszą polegać tylko i wyłącznie na statystykach dostarczonych przez programistę danego automatu. Weźmy pod uwagę na przykład RTP - wszyscy programiści publikują tę liczbę, aby wskazać procent wypłat w stosunku do wartości obstawionych zakładów gracza do teoretycznej liczby rund. Jednak Slot Tracker pokazuje dokładnie, ile gracze uzyskali z danego slotu, a także zapewnia taką samą liczbę punktów na podstawie obrotów wygenerowanych przez całą społeczność Slot Tracker, która jest dokładniejszym odzwierciedleniem rzeczywistości. To samo dotyczy danych liczbowych, takich jak współczynnik trafień i maksymalna wygrana - Slot Tracker poinformuje Cię o maksymalnej wygranej, jaką gracze wygrali w danym slocie, co w niektórych przypadkach może być mniejsze niż maksymalna wygrana reklamowana przez programistę. Oznacza to, że da ci to lepszy wskaźnik prawdopodobieństwa wygrania jackpota. Im więcej grasz, tym więcej możesz porównywać dane generowane przez różne automaty, co pomoże ci wybrać najlepsze automaty do gry na prawdziwe pieniądze i uniknąć gier, które nie są tak satysfakcjonujące, jak ci się wydawało. To co jest naprawdę świetne jeżeli chodzi o ten program jest to, że może on również pomóc graczom śledzić ich wydatki na różnych automatach i w różnych kasynach online. Gracze mogą eksportować dzienniki pokazujące ile postawili na spin na każdym automacie, co pozwala pomóć w trzymaniu się swojego budżetu. 


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

€ 600 bonus i 180 darmowe spiny.

€ 500 bonus i 20 darmowe spiny.

€ 300 bonus i 130 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com