Slot Tracker

Jak znaleźć sloty z najlepszymi bonusami przy pomocy Slot Tracker?

Chyba każdy fan slotów online potwierdzi, że to co jest najbardziej zachęcające do gry na automatach online, to właśnie rundy bonusowe. Nawet w momencie, gdy slot jest pięknie zaprojektowany, ze wspaniałą grafiką i ścieżką dźwiękową, lecz nie oferuje bonusów, darmowych spinów i nie posiada ciekawych funkcji, to nie będzie on dużo mniej atrakcyjny, niż taki, w którym bonusowych funkcji nie brakuje. Dzięki rundom bonusowym wygrane mogą być dużo większe i to właśnie one zwiększają nasze emocje podczas gry. W niektórych automatach online z funkcjami premiowymi, runda bonusowa (która może być albo grą z darmowymi obrotami albo inną grą bonusową) może być bardzo trudna do zdobycia, a uruchomienie jej będzie wymagało dużej liczby obrotów gry podstawowej. W innych grach premia może być łatwiejsza do uruchomienia, ale może się okazać, że nie jest tak satysfakcjonująca, jak ci się początkowo wydawało.


1 500 zł bonus i 130 darmowe spiny.

Liczba slotów online jest w tym momencie ogromna, co może potencjalnie utrudnić wybór. Jednak nowa aplikacja o nazwie Slot Tracker, ułatwi nam to zadanie. Slot Tracker jest  narzędziem zaprojektowanym, aby pomóc Ci wygrać więcej na automatach! Jest to jedyne w swoim rodzaju narzędzie, które zostało stworzone właśnie z myślą o graczach na automatach: Slot Tracker to aplikacja zaprojektowana w celu zapewnienia swoim użytkownikom danych o setkach automatów i pomagając im wygrać więcej na dłuższą metę! Slot Tracker śledzi kluczowe dane na temat slotów, takie jak współczynnik trafień, częstotliwość premii, zmienność i RTP w oparciu o realne spiny dokonane przez graczy powiązanych z jego siecią. Oznacza to, że gracze nie muszą polegać tylko i wyłącznie na statystykach dostarczonych przez programistę danego automatu. Slot Tracker posiada funkcje związane z premiami do automatów i pomoże Ci wybrać najlepsze automaty do gry online. W tym artykule wyjaśnimy to zagadnienie bardziej szczegółowo, aby móc zacząć z nich korzystać jak najbardziej strategicznie.


2 000 zł bonus i 120 darmowe spiny.

Dane o slotach bonusowych w Slot Tracker

Jeśli przejdziesz do zakładki "Sloty" w Slot Tracker, to znajdziesz szczegóły bonusowe dla automatów online z grami bonusowymi, w które grałeś. Obejmują one:

Sumę bonusów - liczbę rund bonusowych, które uruchomiłeś na tym konkretnym automacie.

Najlepszy bonus - Twoja najlepsza wygrana ze wszystkich bonusów, które uruchomiłeś na automacie. Będziesz w stanie zobaczyć, ile postawiłeś, kiedy wygrałeś ten bonus, ile wygrałeś i ile razy twoja stawka wygranej w bonusie się równa.


€ 50 bonus.

Średnia wygrana bonusowa - jest to świetny wskaźnik tego, jakiego rodzaju automatów oczekuje się od rundy premiowej. Średnia wygrana premiowa jest wyświetlana jako iloczyn mnożonej przez twoją stawkę, a faktyczna kwota w Twojej walucie wyświetlana jest w nawiasach.

Najgorsza premia - to najniższa wypłata, którą otrzymałeś od rundy bonusowej. Podobnie jak w przypadku najlepszego bonusu, możesz również sprawdzić, ile postawiłeś i ile razy twój zakład przyniósł wygraną.

Częstotliwość premiowa - jest to ułamek, a także procent wszystkich obrotów, które wykonałeś na danym automacie.

Spins Ago - (minione spiny) liczba obrotów od ostatniego uruchomienia rundy premiowej na tym automacie. To da ci wyobrażenie o tym, jak długo musisz się kręcić, chociaż może to być również mylące, ponieważ wyniki wrzutów są całkowicie losowe i możesz uruchomić następny bonus po zaledwie kilku obrotach!

Aplikacja Slot Tracker

1 000 zł bonus.

Statystyki dotyczące bonusów slotowych

Oprócz własnych statystyk bonusowych, Slot Tracker wyświetli również statystyki bonusowe wygenerowane przez społeczność Slot Tracker, czyli przez wszystkich graczy podłączonych do sieci Slot Tracker. Będziesz mógł zobaczyć średnią wygraną bonusową dla społeczności, a także częstotliwość premii. Nie tylko pozwoli Ci to lepiej wskazać, które z nich są najlepszymi automatami do gry, ale także pozwala porównać te dane z własnymi, aby sprawdzić, jak dobrze radzisz sobie na tych samych automatach w porównaniu do innych graczy . W przypadku większości automatów można również założyć, że dane o najlepszej wygranej są również wynikiem rundy bonusowej, ponieważ w tym miejscu można zdobyć najwyższą wygraną.

Używanie wykresu współczynnika wygranych

Jeszcze jedną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jeśli szukasz najlepszych automatów do gry, jest wykres współczynników wygranych w Slot Tracker. Na wykresie wyświetlany jest procent wygranych na automatach, które wynikały z gry podstawowej, a także odsetek uzyskany z gry premiowej. Daje to bardzo dobre pojęcie o strukturze wypłat automatów z rundami bonusowymi. Jeśli zauważysz, że tylko niewielka część wygranych pochodziła z gry podstawowej, może to oznaczać, że runda premiowa na automacie jest bardzo satysfakcjonująca, podczas gdy gra podstawowa może być dość spokojna. Jeśli tak jest, to możesz rozważyć częstotliwość premii przed ponownym rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze. Lubimy grać na automatach online z grami premiowymi, które mają przyzwoity procent wygranych w grze podstawowej, w połączeniu z dobrą częstotliwością bonusową, aby utrzymać nasz bankroll, dopóki nie uruchomimy gry premiowej. Jednak wybór automatów do gry będzie również zależał od twoich osobistych preferencji.


€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.

Zagraj w najlepsze automaty z rundami bonusowymi za pomocą Slot Tracker!

Najłatwiejszym sposobem identyfikacji najlepszych automatów do gry jest zarejestrowanie się w Slot Tracker i rozpoczęcie korzystania z danych bonusowych na swoją korzyść. Nie będziesz już musiał polegać na swojej pamięci, ponieważ będziesz mieć dokładne dane do sprawdzenia jednym kliknięciem. Graj bardziej efektywnie i korzystaj z większej ilości bonusów za pomocą tej aplikacji! Zarejestruj się, aby utworzyć konto na Slot Tracker!


 


€ 300 bonus i 130 darmowe spiny.

3 540 zł bonus i 250 darmowe spiny.

€ 3 000 bonus i 50 darmowe spiny bez warunku obrotu.

 


https://www.polskiekasyno.com