super-heroes-juz-wkrotce w kasynach

Super Heroes Już Wkrótce w Kasynach

Już wkrótce premiera najnowszego automatu od Yggdrasil, pod tytułem Super Heroes. Super Bohaterowie powracają do życia w tym wspaniale animowanym i naładowanym interesującymi funkcjami slocie. Gra Super Heroes przedstawia 6 wszystkim znanych Super Bohaterów, którzy pojawiają się w grze głównej, jak i również podczas darmowych spinów. Automat ten będzie dostępny od 24 października w kasynach poniżej:Ta marka operatora przestała istnieć

Super Heroes Dowiedz się Więcej

Automat Super Heroes składa się z 5 bębnów , 3 rzędów i 20 linii wygrywających. Gra posiada 8 stałych symboli. Aby wygrać, będziesz potrzebował 3 lub więcej z nich ułożonych w kolejności na linii wypłat(zaczynając od lewej). Symbol Wild może zastąpić wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu „Free Spin”. Najbardziej wartościowymi symbolami są tutaj postacie przedstawiające „czarny charakter”, a najniższą wartość mają tutaj symbole kart.

 

Super Heroes Darmowe Spiny

Jeśli wylosujesz 3 lub więcej symboli Free Spin, to uaktywni się runda darmowych spinów:

- Jeśli wylosujesz 3 symbole Free Spin, to zostaniesz nagrodzony 4 darmowymi spinami.

- Jeśli wylosujesz 4 symbole Free Spin, to zostaniesz nagrodzony 5 darmowymi spinami.

-Jeśli wylosujesz 5 symboli Free Spin, to zostaniesz nagrodzony 7 darmowymi spinami.

Super Heroes Funkcje Bonusowe

Slot Super Heroes jest wypchany po brzegi funkcjami Bonusowymi. Oprócz darmowych spinów, znajdziesz w nim: Mystery Win, Wild Reel, Random Wilds, Random Symbols, Multiplier i Extra free Spins. Nie przegap premiery tego automatu, która odbędzie się 24 października 2016 i będzie dostępny w kasynach poniżej:


€ 300 bonus i 20 darmowe spiny.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

 


https://www.polskiekasyno.com