Super Tydzien w Betsson

Super tydzień w kasynie Betsson!

Nowa edycja promocji w kasynie Betsson. Do zgarnięcia nagrody w zakładach sportowych i w kasynie! Nowy tydzień i nowa okazja by zgarnąć zakład bez ryzyka na żywo i darmowe spiny!


3 050 zł bonus i 500 darmowe spiny.

Betsson powraca z mega promocją - co może być lepsze od nagród w Zakładach? Jeszcze więcej nagród i dodatkowe nagrody w Kasynie! Stawiaj zakłady co tydzień, a otrzymasz zakład na żywo bez ryzyka ORAZ darmowe spiny w Piggy Riches. Dwa razy więcej zabawy!

Jak wziąć udział:

1. Dołącz do promocji: zaznacz swój udział, wystarczy że zapiszesz się tylko raz.

2. Stawiaj zakłady: postaw od poniedziałku do niedzieli dowolny zakład ze stawką min. 30 PLN z kursem 1.50 lub wyższym.

3. Odbierz nagrody: Odbierz każdego tygodnia zakład na żywo bez ryzyka 15 PLN na wszystkie sporty oraz 5 darmowych spinów do slotu Piggy Riches.


400 zł bonus bez warunku obrotu.

Warunki i Zasady:

1.    Oferta jest ważna od godziny 00:01, 21 stycznia do godziny 23:59, 23 czerwca 2019 roku.

2.    Promocja jest dostępna tylko dla graczy, którzy zarejestrowali konto z Polski.

3.    Gracze muszą zapisać się do promocji tylko raz, aby zakwalifikować się do cotygodniowych nagród. Gracze otrzymają nagrodę za dany tydzień, tylko wtedy, gdy w danym tygodniu wykonają wymagany obrót.

4.    Obrót wykonany przed zapisaniem się do oferty nie będzie wliczony do tej promocji.

5.    Darmowe zakłady nie mogą zostać wykorzystane do wykonania wymaganego obrotu.


3 050 zł bonus i 500 darmowe spiny.

Zakład na żywo bez ryzyka:

1.    Aby otrzymać zakład na żywo bez ryzyka, należy postawić zakłady (przedmeczowe i/lub na żywo) za minimum 30 PLN z własnych środków (z kursem minimum 1,50). Obrót musi zostać zakończony tego samego tygodnia pomiędzy poniedziałkiem a niedzielą.

2.    Zakład na żywo bez ryzyka zostanie wypłacony automatycznie po spełnieniu wymogów obrotu.

3.    Zakład na żywo bez ryzyka jest dostępny do końca tego samego tygodnia, w którym gracz zakwalifikował się do oferty. Nie będzie wypłacana rekompensata za nagrody z tej promocji, które nie zostały wykorzystane przed datą ich wygaśnięcia. Nagrody z danego tygodnia nie mogą zostać przeniesione na kolejny tydzień.

4.    Zakład na żywo bez ryzyka ma wartość 15 PLN i jest dostępny jeden raz na klienta, adres IP lub adres domowy każdego tygodnia. Zakład na żywo bez ryzyka może zostać wykorzystany na komputerze lub telefonie.

5.    Zakład na żywo bez ryzyka jest dostępny we wszystkich kategoriach, na dowolną ligę lub wydarzenie wybrane przez klienta. Zakład musi zostać wykorzystany w zakładach na żywo.


3 050 zł bonus i 500 darmowe spiny.

Warunki oferty w Kasynie:

1.    Oferta w Kasynie jest połączona z promocją “Super Tydzień” i może zostać usunięta w każdym momencie bez wcześniejszego uprzedzenia.

2.    Darmowe Spiny mogą zostać wykorzystane tylko w grze “Piggy Riches”.

3.    Darmowe Spiny należy odebrać poprzez uruchomienie gry “Piggy Riches”.

4.    Darmowe spiny należy odebrać w ciągu 3 dni od momentu ich przyznania.

5.    Wygrane z darmowych spinów należy obrócić co najmniej 35 razy w ciągu 3 dni od momentu przyznania Darmowych Spinów.


400 zł bonus bez warunku obrotu.

 


https://www.polskiekasyno.com