zagraj na nowym automacie - The Angler!

The Angler Już Wkrótce

Najnowszy automat od producent Betsoft, pod tytułem The Anglel będzie dostępny w kasynach online już od 22 maja. Wejdź w rolę profesjonalnego rybaka i wybierz się na wspaniałą wędkarską przygodę w której oprócz ryb będziesz mógł wyłowić również wielkie wygrane.

The Anglel będzie dostępny do gry za darmo lub za prawdziwe pieniądze w kasynach poniżej:


€ 300 bonus bez warunku obrotu.


The Angler Dowiedz się Więcej

Automat the Angler został zaprojektowany w typowym stylu Betsoft z grafiką 3D. Symbolami na bębnach są niesamowicie urocze ryby, takie jak: ośmiornica, rekin młot, żółw, rozdymka tygrysia i lucjan czerwony. Są one nie tylko  niesamowicie rozkoszne w wyglądzie, ale również zdolne dostarczenia wielkich wygranych.

The Angler Bonusy

Automat The Angler posiada cztery różne rundy bonusowe którymi są:

Ośmiornica Wild –Ośmiornica w tej grze jest symbolem Wild i może zastąpić wszystkie inne symbole poza symbolami free spins i ikony bonus, aby pomóc utworzyć zwycięskie kombinacje.

Darmowe Spiny – perła w małży jest tutaj symbolem Scatter i jeśli wylosujesz trzy z nich gdziekolwiek na bębnach 3, 4 i 5 to urochomi się runda darmowych spinów.

Przylepiające się Wildy – Przylepiające się Wildy występują w rundzie darmowych spinów. Ośmiornica Wild przylepi się do swojego miejsca, podczas darmowych spinów aby miejsce na którym się znajduje zamieniło się w Wild.

Czas na Ryby Bonus – Jeśli wylosujesz 3 symbole wiadra z rybami, gdziekolwiek na bębnach 1, 2 i 3 to uruchomi się runda bonusowa w której zostaną przetestowane twoje umiejętności wędkowania! Czym więcej ryb złapiesz, tym większe wygrane!

The Angler gdzie Grać

Automat The angler, będzie dostępny już wkrótce w kasynach poniżej. Kasyna które polecamy, nie tylko posiadają gry od tego wspaniałego Producent Betsoft, ale również oferują graczom z Polski wysokie bonusy powitalne i darmowe spiny. Warto jest więc je odwiedzić i założyć konto.


Ta marka operatora przestała istnieć


 


https://www.polskiekasyno.com