Zagraj na automacie

The Heat Is On – Już Wkrótce

Wraz z nadejściem wiosny, nadchodzi nowy slot od Microgaming, pod tytułem „The heat Is On”. Akcja w tym slocie toczy się w wielkim mieście i jego tematyką jest seksowna policjantka, goniąca rabusia, którym jest również sexy kobietka. Jest to napakowany akcją automat, szybkie pojazdy, wyścigi, sportowe motocykle i helikoptery, ale najważniejsze są tutaj darmowe spiny – których możesz zdobyć aż do 160! Jeśli spiny, są czymś co cię kręci, to koniecznie musisz zagrać na tym automacie, który będzie dostępny w kasynach poniżej już od 22 Marca 2017.3 050 zł bonus i 500 darmowe spiny.

The Heat Is On Dowiedz Się Więcej

Automat The Heat Is On składa się z 5 bębnów , 3 rzędów i 45 linii płatniczych. Wysoko płacącymi symbolami są tutaj helikoptery, samochody policyjne, bomby i walizki pełne gotówki. Najwyżej płacącym symbolem jest walizka wypełniona złotem. Jeśli wylosujesz 5 z nich w jednej linii to wygrasz aż 2.250 monet. Innymi symbolami są tutaj, jak zwykle symbole kart: 10, J, Q, K i A.

The Heat Is On Symbole Wild Bonus

Gra posiada 2 rodzaje symboli Wild, którymi są atrakcyjne panie. Jedną z nich jest policjantka Jean, a drugą rabuś Selina. Symbole Oba z tych symboli Wild zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu Scatter. Jeśli uda ci się wylosować 5 takich samych symboli Wild na bębnach, to zostaniesz nagrodzony 10.000 monet.

Symbolem Scatter jest bank i jeśli zdobędziesz 7 z nich, gdziekolwiek na bębnach to zgarniesz aż 1.500 monet.


3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

The Heat Is On Darmowe Spiny

Najlepszą rozrywką w tym slocie, jest bez dwóch zdań – bonus darmowych spinów, w którym możesz zdobyć aż do 160 free spinów! Aby uaktywnić bonus Darmowych Spinów, będziesz musiał wylosować przynajmniej 3 symbole Scatter. Ilość symboli Scatter i miejsce w którym pojawia się one na bębnach, zadecyduje o ich ilości;

3 symbole scatter na bębnach 1,2,3, da ci 5 darmowych spinów

4 symbole Scatter na bębnach 1,2,3 da ci 10 darmowych spinów

5 symboli scatter na bębnach 1,2, 3 da ci 20 darmowych spinów

6 symboli scatter na bębnach 2 i 3, da ci 40 darmowych spinów

7 symboli scatter da ci aż 80 darmowych spinów!

Darmowe Spiny mogą się powtarzać, więc teoretycznie możesz zdobyć aż do 160 darmowych spinów!

The Heat Is On Darmowe Spiny

€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.

The Heat Is On Gdzie Grać

Jak większość automatów od Microgaming, The Heat Is On będzie dostępny w większości kasyn online. My w szczególności polecamy te przez nas wybrane, w których możesz bez żadnych obaw o bezpieczeństwo , śmiało wypróbować tej nowej gry, która będzie już dostępna od 22 marca 2017. W międzyczasie polecamy inne automaty od tego samego producenta, również w kasynach poniżej.


Ta marka operatora przestała istnieć

€ 1 000 bonus i 100 darmowe spiny.

The Heat Is On Online Slot Promo
 

€ 1 500 bonus i 300 darmowe spiny bez warunku obrotu.

€ 300 bonus i 200 darmowe spiny.

Ta marka operatora przestała istnieć

 


https://www.polskiekasyno.com