Esporty i gdzie obstawiac

Top 5 drużyn esportowych oraz gdzie obstawiać

Esport staje się coraz bardziej popularny i w tym momencie jest kilka drużyn które dominują w tej kategorii. Są to zespoły, które fani kochają nieomylnie lub po prostu nienawidzą. Patrzymy wstecz na czasy dominacji SKT w League of Legends w ciągu ostatnich kilku lat, Final Boss i bliźniacy Ogre chodzili po swoich przeciwnikach w Halo 2, a OpTic Gaming wygrali niemal każdy turniej Call of Duty od 2015-2017. Zespoły te generują historie, jak żadna inna, i są niezbędne nie tylko w esportach, ale w każdej konkurencji życia. Spójrzmy więc najpierw na 5 najlepszych drużyn esportowych, a później dowiecie się gdzie najlepiej opłaci wam się obstawianie esportu.

esport

€ 50 bonus.
1.40

5. Astralis (CS:GO)

Możesz być zaskoczony widząc Astralisa na koncu tej listy, ale nie jest to bez powodu. Ta drużyna jest bez wątpienia największym zespołem Counter-Strike: Global Offensive na świecie, ale regularnie wykazują słabości, szczególnie podczas BLAST Pro Series w Kopenhadze lub DreamHack Masters w Sztokholmie. Może to być po prostu powodem licznych wydarzeń w CS: GO - nie da się wygrać ich wszystkich, zwłaszcza gdy grasz w trzech lub więcej turniejach miesięcznie. To powiedziawszy, z łatwością moglibyśmy umieścić Astralis wyżej na liście, może nawet sięgnąć na terytorium pierwszego miejsca, ale ich straty stawiają ich nieco poniżej konkurencji.

astralis esport

4. Serral (StarCraft II)

Wiemy, że technicznie Serral nie jest zespołem, ale jest on zagranicznym bohaterem, na którego wszyscy poza Koreą czekali od lat. Fiński młodzieniec grał w innym świecie w ostatnich miesiącach i ostatnio wygrał w 2018 r. WCS Global Finals, największą i najbardziej prestiżową nagrodę w esportach StarCraft II. 

Od lata zajął on także pierwsze miejsce w WCS Valencia, WCS Montreal, GSL vs. The World i WCS Austin. To nie jest tylko tylko zagraniczny chłopak, który fartem wygrywa wszystkie rozgrywki - to kompletna, nieoczekiwana dominacja od kogoś, kogo nikt nie podejrzewał, że dojdzie tak daleko kilka lat temu.

Serral esport

3. Gen.G (Heroes of the Storm)

Zespół Gen.G HotS niedawno wygrał finały mistrzostw świata 2018 Heroes of the Storm, oraz także South Korean Pro League, Eastern Clash i Mid-Season Brawl w ciągu ostatnich pięciu miesięcy. W tych czterech turniejach wygrali 700,000$ i rzadko utrzymywali ścisły mecz.

W rzeczywistości jedynym meczem, którego nie wygrali na finałach Global Championship, był remis z drużyną Liquid w fazie grupowej. Choć wciąż są to dopiero początki dla tej grupy, ich dominacja nie wydaje się słabnąć w najbliższym czasie, i dlatego właśnie zdobyli trzecie miejsce na tej liście.

Gen.G esport heroes of the strom

2. OpTic Gaming (Gears of War)

Odkąd MLG przejęło scene Gears of War, OpTic Gaming jest najlepszym zespołem niezależnie od zmian w składzie lub trudnych warunków.

Wygrali każdy turniej w tym roku oprócz kwietniowego Las Vegas Open, w którym zajęli czwarte miejsce. Szybka zmiana składu spowodowała, że wrócili do zwycięskich taktyk, ale to ich dominacja w ciągu ostatnich lat, a nie miesięcy sprawia że znaleźli się tak wysoko na tej liście.

OpTic Gaming esport gears of war

1. G2 Esports (Rainbow Six Siege)

G2 Esports miał absolutne szczęście, zdobywając zespół Rainbow Six Siege wcześniej pod szyldem Penta. Wszyscy fani bez wątpienia oczekują że G2 wygra za każdym razem, i jest to wielki szok kiedy nie uda im się wygrać.

Rzadkie trzecie miejsce w DreamHack Valencia spowodowało pożar w zespole, który dominował pod każdym względem. Prowadzony przez Pengu, prawdopodobnie największego gracza Siege w swojej krótkiej historii esportu, zespół ten konsekwentnie traktował swoich przeciwników tak, jakby ich nawet tam nie było, i dlatego są teraz najbardziej dominującym zespołem w esportach.

Szkoda, że nie mogliśmy umieścić drużyn takich jak Dignitas Rocket League, mimo tego, że byli oni tak elegancko obsadzeni w Worlds. Ale to tylko pokazuje nam, jak wysoko postawiona jest belka w tak wielu różnych esportach w tej chwili, i istnieje mnóstwo zespołów którym można kibicować.

G2 esport rainow six siege

Gdzie obstawiać esport?

Teraz jak już wiesz które drużyny esportowe są najlepsze, czas aby dowiedzieć się gdzie możesz obstawiać na esport. Poniżej znajdziesz listę najbardziej zaufanych bukmacherów online, u których możesz obstawiać espot.150 zł bonus bez warunku obrotu.

200 zł bonus.

400 zł bonus bez warunku obrotu.

 


https://www.polskiekasyno.com