Czym jest Twich?

Twich

Czym jest Twich?

Twitch to platforma medialna, umożliwiająca transmisję na żywo gier komputerowych oraz rosnącego w popularność e-sportu. Strona została założona w czerwcu 2011 roku przez Justina Kana i Emmetta Sheara. Kiedy został założony w 2011 roku, Twitch początkowo skupiał się prawie wyłącznie na grach wideo, ale od tamtej pory poszerzył swoje horyzonty o przekaz na żywo poświęcony tworzeniu dzieł sztuki, muzyce, talk show i okazjonalnym serialom telewizyjnym.

W sierpniu 2014 roku platforma została zakupiona przez Amazon.com za kwotę 970 milionów dolarów.


€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.

Twich to więcej niż gry wideo

Twich podaje, że jego stronę każdego dnia odwiedza ponad 10 milionów użytkowników, nie tylko aby oglądać gry wideo, ale również rozmawiać na ich temat. W każdą grę jest wbudowany czat, dzięki czemu użytkownicy nie tylko mogą oglądać gry na żywo, ale stają się częścią tego programu. Na tej platformie masz do czynienia od klasycznych maratonów telewizyjnych po turnieje e-sportow.

Twitch rozpoczął od  gier wideo, ale od tego czasu został bardzo rozbudowany i oferuje teraz wiele różnych transmisji na żywo, które mają przyciągnąć szerszą publiczność. Najbardziej popularną kategorią poza grą jest IRL (In Real Life), w której streamerzy po prostu rozmawiają ze swoimi widzami w czasie rzeczywistym. Talk Shows to kolejna popularna opcja bez gier, która zawiera mieszankę dyskusyjnych paneli na żywo, podcastów, a nawet profesjonalnie wykonanych programów rozrywkowych, podczas gdy Cooking zawiera, jak wielu zgadnie, gotowanie i pokazy kulinarne.

Widzowie szukający bardziej artystycznych treści powinni sprawdzić kategorię Creative. To tutaj artyści, programiści, animatorzy i projektanci dzielą się swoim twórczym procesem ze światem, a przekazy na żywo w tej sekcji zazwyczaj przyciągają zupełnie inną publiczność.


2 000 zł bonus i 120 darmowe spiny.

Czy Twitch jest siecią społecznościową?

Od czasu wprowadzenia na rynek, Twitch stopniowo zaczął wprowadzać szereg funkcji, które pomogły mu przekształcić się z podstawowej strony mediów strumieniowych w coś, co bardziej przypomina sieć społecznościową, taką jak Facebook. Użytkownicy Twitch mogą się nawzajem  śledzić, wysyłać sobie wiadomości, każdy przekaz ma własny unikalny chatroom, do którego użytkownicy mogą się podłączyć, a popularna funkcja Pulse funkcjonuje jako oś czasu Google Plus, Facebooka lub Twittera i pozwala wszystkim użytkownikom w sieci na aktualizacje statusu, a także polubienie, udostępnianie i komentowanie tego, co napisali inni.


€ 50 bonus.
1.40

Wszystkie te funkcje są dostępne za pośrednictwem oficjalnych aplikacji mobilnych Twitch, co sprawia, że Twich staje bezpośrednią konkurencją dla innych aplikacji społecznościowych. Czy Twitch był kiedyś siecią społecznościową, czy nie to teraz jest jak najbardziej.

Na jakich platformach jest dostępny Twich?

Aplikacja Twitcha jest dostępna na platformach: Android, iOS, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nvidia Shield oraz Amazon Fire TV.


20 zł ZA DARMO
200% BONUS NA START

 


https://www.polskiekasyno.com