Warlords: Crystals of Power Już Wkrótce

Z niecierpliwością czekamy na premierę najnowszego slotu od NetEnt pod tytułem “Warlords: Crystals of Power” na którym będziemy mogli grać w kasynach poniżej już od 24 listopada. Czas na polowanie szlachetnych kryształów i przyłączenia się do bitwy Warlords aby podbić świat.


200 zł bonus bez warunku obrotu.


Warlords: Crystals of Power Dowiedz się Więcej

Automat Warlords: Crystals of Power składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 30 linii wypłat. Niesamowicie wspaniała średniowieczna grafika przedstawiająca starożytne pole bitwy z oszałamiającymi symbolami na bębnach, takimi jak: czarna pantera, wilk, guziec jak i również barbarzyńca, kapłanka i samuraje. Symbolem Wild są tutaj kryształy mocy, a symbolami Scatter są młotek, strzała i miecz. Warto również wspomnieć, że nie znajdziesz w tym automacie żadnych symboli kart, co sprawia, że gra bardzo różni się od pozostałych slotów od tego producenta. Grafika 3D i ścieżka dźwiękowa jest jak przystało na NetEnt na najwyższym poziomie. Poczujesz się jak w prawdziwym kinie. Dołącz do samurajów i stań się władcą.

Warlords: Crystals of Power w trakcie gry

Warlords: Crystals of Power Bonus Wild

Oprócz regularnego symbolu Wild w tej grze istnieją również dodatkowe Wildy, które mogą się zaktywować po każdym spinie w sposób losowy dzięki czemu szanse na wygranie pokaźnej sumy znacznie wzrosną.

Warlords: Crystals of Power Darmowe Spiny

Ta gra posiada 3 różne rundy darmowych spinów, które są reprezentowane przez każdego z trzech wojowników. Jeśli wylosujesz 3 czerwone symbole Scatter, to zostanie zaktywowana funkcja – Darmowe Spiny Samuraja. 3 zielone symbole Scatter nagrodzą cię funkcją Darmowych Spinów Kapłanki, a trzy niebieskie Scattery to darmowe Spiny Barbarzyńca.

Kapłanka oferuje 7 darmowych spinów z dodatkiem symboli scatter, które zwiększają mnożnik wypłat x1, dzięki czemu do zgarnięcia jest możliwe aż do 6,666 monet.

Barbarzyńca nagrodzi cię 9 darmowymi spinami podczas których symbol Scatter może również dodać następne 3 spiny, co daje możliwość gry aż x600 twojego zakładu.

Samurai daje nam 5 darmowych spinów, które zostaną przyznane wraz z symbolami Scatter – działającymi jako przylepiające się scatter, tworząc wysokie wygrane w wysokości aż do x600 twojego zakładu.

Warlords: Crystals of Power Darmowe Spiny

Warlords: Crystals of Power Podsumowanie

Automat Warlords: Crystals of Power zapowiada się ogromnym sukcesem. Grafika i bonusy w tej grze są na zupełnie innym poziomie w porównaniu do większości slotów od tego producenta. Możliwość wielkich wygranych jest tutaj jednak główną zachętą. Zagraj na tym automacie i wielu innych od NetEnt w kasynach poniżej:


500 zł bonus bez warunku obrotu i 100 darmowe spiny.

€ 1 000 bonus i 100 darmowe spiny.

Warlords: Crystals of Power™ - NetEnt
 

 

 


https://www.polskiekasyno.com