Nowy automat od Yggdrasil - już wkrótce w kasynach

Wicked Circus w kasynach już od 21/4

Najnowszy slot od Yggdrasil Gaming, pod tytułem „Wicked Circus” , będzie dostępny w kasynach online dokładnie za tydzień. Jeśli jesteś fanem gier od tego producenta, to na pewno rozpoznajesz tu Jokera z ich poprzedniego slotu, pod tytułem „Jokerizer”. Ygdrassil, zawsze daje nam dobre pierwsze wrażenie, więc nie jest niespodzianką, że grafika w tej grze jest na najwyższym poziomie. W Wicked Circus slot będziesz mógł grać w kasynach poniżej, a w międzyczasie warto wypróbować inne ciekawe gry od Ygdrassil.


300 darmowe spiny.

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Wicked Circus dowiedz się więcej

Wicked Circus składa się z 5 bębnów, trzech rzędów i 10 linii wygrywających. Minimalna stawka za spin wynosi 10 centów, a maksymalna €10. Wszystkie symbole w tej grze są oczywiście związane z cyrkiem.

Wicked Circus funkcja Mystery Wins

W tej grze mamy możliwość wygrania nawet do 6000 monet w funkcji Mystery Wins(tajemnicze zyski). Funkcja ta, uruchomi się po wylosowaniu symboli błazna. Czym więcej błaznów na bębnach, tym większe zyski:

3 błazny wypłacą od 500 do 1000 monet

4 błazny wypłacą od 800 do 3000 monet

5 błaznów wypłaci od 2000 do 6000 monet

Wicked Circus - funkcja Mystery Win

Wicked Circus darmowe spiny

Runda darmowych spinów lub inaczej runda Jokerizer aktywuje się losowo, zwiększając szanse na dużą wygraną. W rundzie Jokerizer, wystarczy wylosować 2 symbole błazna aby zdobyć Mystery Win. W trakcie tej funkcji twoje szanse na wygraną są o wiele większe i zaleca się aby kontynuować grę w tej funkcji. Maksymalnie możesz tu postawić 20 monet za spin. Możemy sami przerwać tą rundę, lub zakończy się ona jak zdobędziemy w niej 500, lub więcej monet. Po zakończeniu funkcji Jokerizer, wygrana zostanie dodana do twojego konta.

Wicked Circus - funkcja Jokerizer
Wicked Circus - funkcja Jokerizer

https://www.polskiekasyno.com