Graj w Ruletkę na żywo w kasynie Royal Panda i wygrywaj!

Wielka wygrana w kasynie Royal Panda

56 letni racz ze Szwcji wygrał ponad 200 tysięcy Euro w ruletce na żywo w kasynie Royal Panda! Mikael stał się wielkim zwycięzcą dzięki zaciętej grze z wysokimi limitami zakładów na Live Roulette. Gratulujemy zwycięscy i jesteśmy ciekawi na co wykorzysta on swoją wygraną? A ty co byś z nią zrobił? Daj sobie szansę przeistoczenia marzeń w rzeczywistość i spinuj na ruletce na żywo w kasynie Royal Panda i wygrawaj.Zasady gry w Ruletkę

Podstawową zasadą gry w ruletkę, jest zgadnięcie na jakim numerze zatrzyma się kulka w kole ruletki. Jeśli obstawisz i przewidzisz prawidłowo, to wygrywasz. Możesz również postawić zakład na więcej niż jedną liczbę, dzięki czemu zwiększasz swoje prawdopodobieństwo na wygraną .

Kolor

Musisz przewidzieć jaki kolor będzie miała liczba - czarny czy czerwony? Jeśli jednak wypadnie 0 (kolor zielony), niezależnie od postawionego koloru, to przegrywasz. Zakład wypłacany jest 1:1.

Parzyste lub nieparzyste
Będziesz musiał przewidzieć, czy liczba będzie parzysta lub nieparzysta. Zakład wypłacany jest 1:1.

Kolumny
Musisz obstawić w której z trzech kolumn wypadnie numer. Zakład wypłacany jest 2:1.

Tuziny
Musisz obstawić w którym z trzech tuzinów wypadnie numer. Do wyboru masz pierwszy tuzin 1-12, drugi tuzin 13-25 i trzeci tuzin 26-36. Zakład wypłacany jest 2:1.

Wysokie lub niskie
Obstawiasz czy liczba będzie niska (1-18) czy też wysoka (19-36). Zakład wypłacany jest 1:1.

Zakłady wewnątrz stołu
Te zakłady różnią się między sobą zwrotem, głównie ze względu na ilość obstawionych liczb. Przykładowo:

► Jedna liczba
Jeśli obstawisz jedną liczbę. Zakład wypłacany jest 31:1.

► Dwie liczby
Jeśli obstawisz wylosowanie jednej z dwóch liczb. Zakład wypłacany jest 17:1.

► Rząd
Jeśli obstawisz liczbę znajdującą się w rzędzie 3 liczb. Zakład wypłacany jest 11:1.

► Róg
Gracz obstawia, że wypadnie jedna z czterech liczb które współdzielą róg na stole. Zakład wypłacany jest 8:1.

► Six line bet (dwa rzędy)
Jeśli obstawisz, że liczba, która wypadnie znajduje się w jednym z dwóch rzędów. Jest to dwukrotność zakładu "rząd". Zakład wypłacany jest 5:1.

Ruletka Europejska

Jako że korzenie Ruletki sięgają Francji, Europejska wersja jest prawdopodobnie najbardziej autentyczną i bliską pierwowzorowi. Na kole Europejskiej Ruletki w sposób losowy umieszczono 37 liczb, od 0 do 36. W związku z tym prawdopodobieństwo trafienia liczby wynosi 1 do 37. Zysk kasyna określa się na 2,7% w tej wersji gry, w porównaniu do Ruletki Amerykańskiej - 5,27%; oznacza to, że w Europejskiej Ruletce przegrana będzie zdarzać się rzadziej.

Ruletka Amerykańska

Największą różnicą między Amerykańską a Europejską Ruletką jest koło. Na kole Amerykańskiej Ruletki, poza standardowym "0" znajduje się także, tak zwane, podwójne zero "00". Jeśli przypatrzysz się wystarczająco dobrze, zauważysz, że istnieje pewien porządek i liczby na kole ułożone są w logicznym porządku, naprzeciw siebie. Z dodatkowym "00" zakład na pojedynczą liczbę wypłacany jest 1:38.

Graj w Ruletkę na Żywo w kasynie Royal Panda!

 


https://www.polskiekasyno.com