Liga Mistrzów

Wytypuj wynik 4 meczów i zgarnij 200,000 PLN!

Obecnie trwa faza grupowa Ligi Mistrzów sezonu 2018/2019.  Sprawdź, kto z kim rywalizuje! Faza grupowa Ligi Mistrzów rozpoczęła się 18 i 19 września 2018 roku i potrwa do 12 września. Śledź z nami zmagania w Lidze Mistrzów w tym sezonie i zarabiaj z Unibet!

Unibet nigdy nie zawodzi jeśli chodzi o świetne promocje i często daje Ci okazję do zdobycia wysokich wygranych. Ten bukmacher oferuje Tobie wiele usług i produktów dostępnych również w wersji mobilnej, gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość usług, popartą wieloletnim doświadczeniem na rynku. Tym razem Unibet również nie zawiódł i przygotował dla Ciebie tą fantastyczną ofertę.


200 zł bonus.

Dowiedz się więcej

Do wygrania nawet 200 000 PLN! Dla gracza, który poprawnie przewidzi wszystkie cztery wyniki w Lidze Mistrzów. Ten szczęśliwiec wygrywa jackpot o wartości 200 000 PLN. W przypadku, gdy więcej niż jeden gracz poprawnie przewiduje wszystkie cztery wyniki, pula nagród zostanie równomiernie rozdzielona pomiędzy wszystkich zwycięzców.

Jeśli żaden z graczy poprawnie nie przewidzi wszystkich czterech wyników, to gracz który będzie miał najlepszy wynik zdobędzie najwyższą nagrodę w wysokości 40 000 PLN. W przypadku remisu na pierwsze miejsce, nagrodę w wysokości 40 000 PLN równomiernie rozdzieli się wśród wszystkich graczy na pierwszym miejscu.

Pamiętaj, że nagroda w wysokości 40 000 PLN jest przyznawana tylko w przypadku, gdy nie ma głównego zwycięzcy puli nagród.

Możesz edytować swoje typy tyle razy, ile chcesz, aż do rozpoczęcia meczów.


1 000 zł bonus.

Jak wziąć udział

Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibet, to zanim zaczniesz, musisz zarejestrować się na stronie tego bukmachera. W każdym dniu rozgrywek musisz przewidzieć wynik czterech meczów Ligi Mistrzów. 

Musisz przewidzieć końcowy wynik po normalnym czasie gry. Twoja prognoza wyniku (liczby bramek) automatycznie staje się prognozą końcowego wyniku meczu. Zwycięzcą zostanie użytkownik, który poprawnie wytypuje wszystkie cztery wyniki, i wygra udział w wysokości 200 000 PLN. Wytypuj prawidłowy wynik, podając w polach liczbę bramek każdego zespołu.


200 zł bonus.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym użytkownikiem Unibet to zapraszamy do skorzystania z ich fantastycznej oferty dla nowych graczy. Zapisz się do kasyna Unibet, złóż swój pierwszy depozyt i skorzystaj z ich pakietu powitalnego. Aby przenieść się bezpośrednio na stronę tego bukmachera, wystarczy kliknąć na jeden z linków znajdujących sie w tekście. Zapraszamy do zajrzenia na stronę i skorzystania z ofert zakładów sportowych. Życzymy świetnej zabbawy i wysokich wygranych! 

 

https://www.polskiekasyno.com