Zakłądy kombinacyjne

Zakłady kombinacyjne przynoszą dodatkowe wygrane

Bukmacher Unibet funkcjonuje na Polskim rynku już od wielu lat. Firma ma ogromne doświadczenie jeśli chodzi o branżę obstawiania zakładów. Unibet jest ekspertem jeśli chodzi o rozumienie oczekiwań swoich graczy i to właśnie satysfakcja graczy dla nich najważniejsza. Unibet nie ma w zwyczaju marnować Twojego czasu, więc nie oferuje Tobie promocji, które będą dla Ciebie zbędne. Założyciele kasyna sami są pasjonatami kasyna i zakładów sportowych, więc rozumieją, czego ich klienci oczekują od zaufanej marki. W związku z tym Unibet jak zawsze szykuje dla Ciebie super okazje aby świetnie się zabawić, a do tego wygrać niezłą kasę.


200 zł bonus.

Dowiedz się więcej

U Bukmachera Unibet co tydzień masz szansę zdobyć nawet o 30% wyższe wygrane z zakładów kombinacyjnych na wszystkie mecze piłki nożnej! Jeśli więc należysz do fanów piłki nożnej i szukasz bukmachera u którego chciałbyś obstawiać bieżące mecze piłki nożnej, to chyba nie ma się co zbyt wiele zastanawiać. Unibet oferuje najlepsze wypłaty we wszystkich zakładach kombinacyjnych postawionych na zmagania piłkarskie.


200 zł bonus.

Aby wziąć udział:

  • Dodaj przedmeczowy zakład kombinacyjny do swojego kuponu (z maksymalną stawką 115 PLN)
  • Wybierz bilet zwiększający zysk z rozwijanego menu
  • Ciesz się dodatkową wygraną do 28 000 PLN!
  • Podwyżki zysków obowiązują co tydzień, od godz. 0:00 w poniedziałek do godz. 23:59 w niedzielę
  • Kwalifikują się zakłady na dowolne wydarzenie piłkarskie

Aby lepiej zrozumieć w jaki sposób zwyżka zysków przedstawia się procentowo, zapoznaj sie z poniższą tabelą:

Zakłady kombinacyjne  % podwyżki zysków
Zakład potrójny 10%
Zakład poczwórny 20%
Zakład pięciokrotny lub więcej            30%

200 zł bonus.

Nie musisz się zapisywać, aby wziąć udział w tej promocji. Gracze mogą zdobyć nie więcej niż jeden kupon na podwyżkę zysków tygodniowo.

Procentowa podwyżka zysków będzie liczona na podstawie liczby wybranych w zakładzie wielokrotnym wydarzeń zgodnie z powyższym opisem.

Jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem Unibet, to możesz na tym skorzystać gdyż wszyscy nowi użytkownicy Unibet otrzymują bonusy powitalne. Przy pierwszym depozycie otrzymasz 100% bonusa aż do 1000 PLN. Złóż depozyt w wysokości aż do 1000 PLN, a otrzymasz tyle samo w środkach bonusowych. Dla przykładu, wpłacając 100 PLN, na koncie znajdziesz 200 PLN gotowych do gry przy swojej pierwszej wpłacie. Pamiętaj jednak, że nie możesz wypłacić środków bonusowych do momentu wypełnienia warunków obrotu.


200 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com