Promocja

Rzuty karne - zwrot kasy

Jak wiemy Unibet jest ekspertem jeśli chodzi o rozumienie potrzeb swoich graczy i to gracze są bezwzględnie priorytetem tego bukmachera. Unibet nie ma w zwyczaju marnować Twego czasu, więc nie oferuje Tobie produktów, usług i promocji, którymi nie byłbyś zainteresowany.

Jeśli jesteś fanem futbolu i oglądałeś tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce nożnej, to na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że po raz pierwszy w historii Mundialu została wykorzystana technologia VAR, która doprowadziła, delikatnie mówiąc, do zwiększonej ilości rzutów karnych. Doprowadziło to oczywiście do wielu kontrowersji. 

Niedawno ogłoszono, że kluby zagłosowały przeciwko wykorzystaniu tego systemu w ligach krajowych. W tym sezonie Unibet oferuje zwrot pieniędzy za zakłady przegrane w wyniku przyznanego rzutu karnego.


200 zł bonus.

Dowiedz się więcej

Wybrane zakłady to: pierwszy/ostatni strzelec, dokładny wynik, do przerwy / do końca meczu, Scorecast oraz Wincast.

Aby wziąć udział postaw zakład przedmeczowy na jedną z powyższych opcji. Zostaną Ci zwrócone koszty przegranych zakładów do kwoty 550 PLN, jeśli zostanie przyznany rzut karny, a kwota zwrotu zostanie przekazana na Twoje konto już w ciągu 48 godzin.

Kwalifikujące się ligi to: Premier League i Liga Mistrzów

Ale to nie wszystko! Unibet oferuje tobie konkurencyjne stawki we wszystkich czołowych ligach i transmisje na żywo z rozgrywek w najlepszych europejskich ligach: La Liga, Ligue 1, Serie A i Bundeslidze.


200 zł bonus.

Zasady Promocji

 • Promocja dotyczy zakładów postawionych na dowolny mecz w ramach Ligi Mistrzów, angielskiej Premier League w menu zakładów bukmacherskich.
 • Zwracane są koszty zakładów postawionych na mecze etapów grupowych Ligi Mistrzów. Mecze kwalifikacyjne do Ligi Mistrzów nie są uwzględniane.
 • Zwracane są wyłącznie koszty zakładów ze stawkami od 30 do 570 PLN. Zakłady z niższymi lub wyższymi stawkami nie będą uwzględniane.
 • Zwroty zakładów o dokładny wynik, do połowy / do końca meczu, na pierwszego/ostatniego strzelca oraz Scorecast i Wincast dotyczą wyłącznie zakładów przedmeczowych.
 • Zwroty dotyczą meczów, w których przyznany został rzut karny (po 90. minucie meczu).Jeeli mecz jest przeduony o np. 2 minuty i wówczas przyznany jest rzut karny to wciąż liczy się on do promocji. Jedynie karne podczas dogrywki 2x15 min nie są uwzględniane oraz karne po dogrywce.
 • Zwracane są tylko koszty zwykłego zakładu o dokładny wynik w regulaminowym czasie. Zwroty nie dotyczą zakładów postawionych na dokładny wynik do połowy meczu.
 • Pierwszy lub ostatni strzelec to zawodnik, który strzeli pierwszego lub ostatniego gola w meczu. Bramki samobójcze nie są brane pod uwagę.
 • W przypadku meczów Liga Mistrzów wynik zostanie zweryfikowany w Lidze Mistrzów. Do rozliczania zakładów zostanie wykorzystany pierwszy zadeklarowany przez UEFA wynik, nawet jeśli mecz był skrócony, oficjalny wynik ulegnie później zmianie lub podano błędne wyniki.
 • W przypadku meczów Premier League wynik zostanie zweryfikowany w tej lidze. Do rozliczania zakładów zostanie wykorzystany pierwszy zadeklarowany przez Premier League wynik, nawet jeśli mecz był skrócony, oficjalny wynik ulegnie później zmianie lub podano błędne wyniki.
 • Stawki zostaną zwrócone na konta w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu.
 • Oferta dotyczy zarówno zakładów pojedynczych, jak i wielokrotnych. W przypadku zakładu wielokrotnego, ta część zakładu, która dotyczy dokładnego wyniku, do połowy / do końca meczu, pierwszego i ostatniego strzelca, zostanie unieważniona (i uznana za postawienie po kursie 1.00). Sam zakład akumulacyjny będzie jednak nadal ważny, nawet jeśli unieważnione zostaną przegrane składowe zakłady dotyczące dokładnego wyniku, do połowy / do końca meczu czy pierwszego i ostatniego strzelca.
 • Zwroty stawek nie podlegają ograniczeniom i nie mają warunków obrotu.
 • Unibet zastrzega sobie prawo do zmiany promocji lub jej anulowania w dowolnym momencie.
 • Przez cały czas trwania kampanii obowiązują Ogólne zasady Unibet.
 • Firma Unibet zastrzega sobie prawo do ograniczenia stawek i zmiany kursów w dowolnym momencie.

200 zł bonus.

 


https://www.polskiekasyno.com