Promocja Unibet

Dwa sporty, dwa tygodnie i 50000 Euro do zgarnięcia!


Już dziś bukmacher Unibet startuje z nową promocją gdzie możesz obstawić na tenis, bądz piłke nożną i zdobyć ogromne wygrane. Pula to az 50,000 Euro!


Unibet Sport Unibet Sport 200 zł bonus Graj Teraz

W ciągu najbliższych dwóch tygodni będziesz mógł skorzystać z tej wspaniałej promocji od bukmachera Unibet stawiając zakłady na turnieje tenisa ziemnego oraz międzynarodowe mecze towarzyskie. Stawiając na French Open 2018, będziesz typować potencjalnych zwycięzców po minimalnym kursie 1.40.

Dowiedz się więcej

Zasady tej promocji są bardzo proste. Za każdym razem gdy uda Ci się wygrać zakład i za każdy trafiony strzał otrzymasz punkty rankingowe. Im wyższe będzie Twoje miejsce w rankingu pod koniec drugiego tygodnia promocji, tym większa będzie Twoja wygrana,a do rozdzielenia jest aż 50 000 Euro! Dodatkowo jeśli wygrasz obstawiając na swoim telefonie komórkowym, Twoje punkty zostaną podwojone.


Unibet Sport Unibet Sport 200 zł bonus Graj Teraz

Zasady Promocji

Aby wziaść udział musisz najpierw założyć konto na stronie Unibet, po czym zapisać się do promocji.

  • Promocja trwa od 28 maja do 10 czerwca.
  • Biorąc udział w ofercie będziesz obstawiał zakłady na żywo lub przedmeczowe na turniej French Open lub międzynarodowe mecze towarzyskie po minimalnym kursie: 1.40.
  • W rankingu zdobytych punktów będą uwzględniane wyłącznie wygrywające zakłady.
  • Obstawiając na telefonie, w przypadku wygranej, zdobędziesz podwójne punkty.

Unibet Sport Unibet Sport 200 zł bonus Graj Teraz

Unibet Bonus Powitalny

W kasynie Unibet nigdy nie będziesz się nudził! Poza wiloma promocjami sportowymi, możesz również skorzystać z ponad 600 gier,z których 160 jest dostępnych mobilnie! Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany na ich stronie, to dołącz do Unibet już dzisiaj a przy pierwszej wpłacie, dostaniesz 100% więcej aż do 1000 PLN.


Unibet Sport Unibet Sport 200 zł bonus Graj Teraz

 


PolskieKasyno.com