Jesteś nowy? Obstaw ten zakład sportowy!

Obstawiaj polskie mecze i zarabiaj z Betsson.

Z pewnością tak jak i my nie możesz się doczekać żeby zobaczyć rozgrywki mundialowe, zwłaszcza dlatego, że w tym roku "nasi" będą w nich uczestniczyć. Aby zwiększyć emocje związane występem Biało-Czerwonych, Betsson przygotrował dla Ciebie tą fantastyczną ofertę!

400 zł bonus bez warunku obrotu.

Nowo przybyli do Bukmachera Betsson gracze, którzy postawią łącznie 50 PLN w zakładach sportowych, otrzymają automatycznie 75 PLN na darmowy zakład na mecz Polski z Litwą!

Mecz Polska - Litwa już we wtorek 12 czerwca o 18.00 w Warszawie. To ostatni sparing Polaków przed Mistrzostwami Świata 2018.

Natomiast jeśli chodzi o aktualnych klientów Bukmachera, to mogą oni skorzystać z opcji zgarnięcia 15 PLN darmowego zakładu na żywo na mecz Polska - Litwa w zamian za postawienie na to samo spotkanie z oferty przedmeczowej przynajmniej 10 PLN.

400 zł bonus bez warunku obrotu.

Dowiedz się więcej

Dokonaj wyboru jeszcze przed rozpoczęciem Pucharu 2018 i obstaw, aby odebrać darmowy zakład. Mecz Polski z Litwą odbędzie się już we wtorek w Warszawie, przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Rosji. Ostatnim razem Polska reprezentacja zagrała pojedynek z Litwą przed Euro 2016. Spotkanie zakończyło się wtedy remisem.

400 zł bonus bez warunku obrotu.

Zasady promocji

  • Z powyższej promocji mogą skorzystać tylko i wyłącznie gracze Polski.
  • Każdy oferowany bonus ważny jest tylko jeden raz dla każdego gracza.
  • Bukmacher Betsson zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji i anulowania promocji w dowolnym momencie, bez potrzeby wcześniejszego poinformowania graczy.
  • Darmowy zakład dostępny jest na wszystkich urządzeniach.
  • Jeśli weźmiesz udział w promocji to automatycznie zgadzasz się na uczestnictwo we wszelkich materiałach reklamowych, które mogą zostać zamieszczone na stronach Betsson, blogach i mediach społecznościowych wybranych przez Betsson.
400 zł bonus bez warunku obrotu.

https://www.polskiekasyno.com