Polska - Senegal

Nic się nie stało! Polacy Nic się nie stało!

Tegoroczne mecze mundialowe, jak do tej pory przynoszą niesłychane rezultaty. Meksyk wygrał z Niemcami, Szwajcaria zremisowała z Brazylią, Kolumbia przegrała z Japonią, a do tego Polska straciła pojedynek z Senegalem.

Z pewnością wszyscy pokładaliśmy ogromne nadzieje w Biało - Czerwonych na ten pierwszy pojedynek z Senegalem. Wydawało się, że będzie to bardzo łatwy mecz biorąc po uwagę, iż Polska jest najsilniejszą drużyną grupy H, a Senegal jedną z najsłabszych drużyn. Ta porażka była dla nas bardzo trudna do przełknięcia.


€ 100 bonus.

Od samego początku Polska grała z dystansem, bardzo ostrożnie. To, że nasza defensywa pozostawia sporo do życzenia, jest faktem oczywistym. Jednakże również ofensywa w tym pojedynku była jakby uśpiona. Pierwszy gol zbił nas z tropu, ale to przy drugim wszyscy zaczęli się zastanawiać co się tutaj dzieje? Gdzie był bramkarz gdy Cionek wbijał nam drugiego już gola? Ojciec bramkarza, Maciej Szczęsny, skomentował to niefortunne posunięcie następująco: “Nasz bramkarz wybrał się chyba na przebieżkę do kiosku z napojami wyskokowymi”. Bramkarz naszego zespołu zdecydowanie za wcześnie i zdecydowanie za daleko wybiegł poza pole karne, pozostawiając naszą bramkę na pastwę losu, zupełnie bezbronną, z czego skorzystała drużyna oponenta. Nie pocieszyło nas nawet to, że w ostatnich minutach spotkania, Polakom udało się wreszcie wbić Afrykańskiej ekipie jednego gola.


€ 50 bonus.
1.40

Otuchą dla nas jest jedynie fakt, iż również nasz największy rywal w grupie - Kolumbia, nie poradziłą sobie z najsłabszą drużyną, czyli Japonią, można więc powiedzieć, że nie wszystko jeszcze stracone. Teraz pozostało nam tylko czekać z nadzieją na spotkanie z krajem Ameryki Południowej, który odbędzie się w niedzielę 24 Czerwca o godzinie 20:00. 

 


https://www.polskiekasyno.com