Sofort

Transakcje bez karty

Sofort powstał w Niemczech z przeznaczeniem na rynek europejski. Dziś jest jedną z popularnych form płatności, jak MasterCard czy Trustly. Szczególnie ceniony za bezpieczeństwo i łatwość obsługi.

Bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu!

Przelewy Sofort są w całości online i nie ma tu potrzeby podawania numeru karty, czy dużej ilości osobistych informacji.

Ponadto, system płatności Sofort jest regularnie sprawdzany, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz znacznie ogranicza możliwość wystąpienia błędów podczas wykonywania operacji na koncie.

Kolejnym atutem jest błyskawiczne przetwarzanie naszych wpłat. Dzięki temu, wpłacone do kasyna online środki pojawią się na naszym koncie niemal natychmiast, umożliwiając przystąpienie do gry w mgnieniu oka.

Oprócz tego, Twoje dane są chronione, a wszystkie przelewy monitorowane – możesz więc na bieżąco sprawdzać, czy nie pojawiły się podejrzane operacje.

Sofort współpracuje tylko z legalnymi, licencjonowanymi kasynami, co daje gwarancje, że w razie jakichkolwiek problemów możesz szybko skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta i liczyć na profesjonalną pomoc.

Czy wiesz, że…

W 2014 roku niemiecki Sofort połączył się ze szwedzką Klarną, tworząc spółkę Klarna Group. Firmę wycenia się na ok. 5,5 mld dolarów, a płatności obsługiwane są m.in. w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Belgii i Austrii. Źródło.

Jak używać płatności Sofort w kasynach online?

Płatności Sofort są idealnym rozwiązaniem dla graczy. Szybka rejestracja, to szybsze wejście do gry, a dodatkowe konto jest wygodne i pozwoli Ci kontrolować wydatki.

Po wybraniu kasyna online wejdź w zakładkę depozyty na swoim koncie gracza i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

Nie powinieneś mieć problemu, ze znalezieniem kasyna które oferuje tę metodę, ponieważ jest ona bardzo popularna w serwisach hazardowych.

Vulkan Vegas, Slotty Vegas czy bet-at-home.com to kilka z wielu innych kasyn, w których będziesz mógł dokonać wpłaty za pomocą Sofort.

Czy Sofort pobiera jakieś opłaty przy wpłatach lub wypłatach w kasynach?

Nie, depozyty i wypłaty Sofort są zupełnie darmowe, a jedyne opłaty ponoszą kasyna akceptujące Sofort w ramach umowy partnerskiej.

Niezależnie więc od kasyna które wybierzesz, nie zapłacisz za żadną transakcję. Możesz bez obaw dokonywać ich często i niezależnie od kwoty, nie martwiąc się o jakąkolwiek prowizję.

Jak dokonać wpłaty i wybrać środki przy pomocy Sofort?

Wpłat i wypłat dokonujemy bez karty, wyłącznie za pomocą loginu i hasła. Podczas rejestracji należy jednak podać dane konta bankowego, z którym będzie powiązane konto płatności Sofort.

Po dokonaniu wpłaty, pieniądze zobaczysz od razu na swoim koncie w kasynie.

Długość wypłat zależy od banku – zazwyczaj będą to conajmniej 2 dni. Oczywiście w niektórych przypadkach czas ten może być nieco dłuższy, jednak standardowo liczymy nie więcej, niż 3-4 dni.

Czy wiesz, że...

Kasyna akceptujące Sofort pokrywają wszelkie opłaty związane z użytkowaniem systemu płatności, ponieważ firma zarabia głównie na umowach partnerskich. Przyciągnięcie dużej ilości klientów jest dla obu stron bardziej opłacalne, niż pobieranie od nich opłat i tym samym zniechęcanie do dalszego korzystania z kasyna.

Rozwiązania najczęstszych problemów podczas korzystania z płatności Sofort w kasynach online

Poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek. Zawsze możesz też skorzystać z pomocy technicznej Sofort.

Pieniądze nie pojawiają się na koncie przez 2 dni.

Najczęściej jest to tylko opóźnienie. Jeżeli w ciągu kilku kolejnych dni pieniądze się nie pojawią, skonsultuj się Obsługą Klienta.

  • Nie mogę zalogować się na konto.

Upewnij się, że podajesz dobre dane, a CapsLock jest wyłączony. Jeżeli w dalszym ciągu nie udaje się dostać do konta, możesz odzyskać hasło przez formularz, a w przypadku utracenia dostępu do wszelkich danych, skorzystać z formularza odzyskiwania konta, który należy wysłać do Biura Obsługi Klienta.

  • Nie mogę potwierdzić przelewu, ponieważ przyciski nie działają.

To prawdopodobnie problem z ustawieniami zabezpieczeń w przeglądarce. Skorzystaj z innej lub z trybu incognito.

  • Nie mogę używać płatności Sofort.

Jeżeli mieszkasz poza granicami Polski, sprawdź, czy ta forma płatności jest dostępna w Twoim miejscu zamieszkania.

  • W trakcie robienia przelewu wystąpił problem z internetem.

Czy nie stracę wysyłanych pieniędzy? Nie. Jeżeli informacja zdążyła przejść do kasyna, pieniądze będą niedługo na koncie. Jeżeli nie, przelew trzeba będzie powtórzyć, ale środki nie opuściły konta Sofort.

Czy wiesz, że…

Metody płatności online wciąż jeszcze są często niesłusznie uważane przez użytkowników za mniej bezpieczne niż tradycyjne. Dlatego też Sofort i inne firmy oferujące tego typu usługi przykładają szczególnie wielką uwagę do bezpieczeństwa.

Zalety i wady korzystania z usługi Sofort w kasynach internetowych

ZALETYWADY
Większość kasyn akceptuje płatności SofortWypłaty z opóźnieniem
Korzystanie z Sofort jest bezpieczneNiewielka popularność w Polsce
Brak opóźnienia przy wpłatach
Sofort umożliwia korzystanie z praktycznie wszystkich bonusów
Jedna z najbardziej popularnych metod płatności online
Brak karty

Sofort vs. inne formy płatności

Sofort posiada wszystkie zalety elektronicznego portfela. Podstawową walutą jest tu euro, więc w przeciwieństwie do Bitcoina, nie zmieni ona znacznie swojej wartości w krótkim czasie.

Głównym zadaniem płatności internetowych w kasynach jest szybkie przekazanie pieniędzy i umożliwienie wejścia do gry. Sofort doskonale spełnia te kryteria, podobnie, jak wszystkie wymienione poniżej opcje.

Płatności PayPal i MasterCard wymagają często podawanie danych i numerów kart. Sofort jest wyłącznie kontem internetowym, więc nie musimy martwić się o wyciek danych, a kontrola finansów jest o wiele prostsza.

FunkcjonalnośćSofortMasterCardPayPalBitcoin
Karta płatnicza
Szybkie wpłaty
Niskie wahania kursowe

Czy wiesz, że…

Każdego miesiąca wykonywanych jest średnio 3 miliony transakcji za pośrednictwem Sofort. Użytkownicy pochodzą głównie z Europy. Źródło.

Wnioski

Płatności online są godne zaufania, a Sofort sprawdza się świetnie jako konto przeznaczone do gier. Nie trzeba tu martwić się o bezpieczeństwo, ani o to że będziemy długo czekać na przelew.

Sofort jest zdecydowanie idealną opcją dla każdego, kto potrzebuje dodatkowego konta, bez zbędnych wizyt w banku i formalności.