Zagraj teraz w 3-Kartowego Pokera

Three Card Poker

W Pokera 3-Kartowego grasz przeciwko krupierowi i starasz się pokonać jego układ. Dostajesz 3 karty, a rozdający otrzymuje trzy zakryte karty. Podobnie jak w każdego rodzaju pokera, aby wygrać musisz mieć silniejszą rękę niż inni zawodnicy przy stole – w tym wypadku niż sam krupier. W każdym zakładzie możesz postawić od 1 do 200 kredytów. Zaczynasz od zakładu, przyciskasz „rozdanie”, dostajesz trzy karty i decydujesz czy chcesz grać dalej czy pasujesz. Krupier aby zakwalifikować się do dalszej gry potrzebuje co najmniej 1 królowej. W przypadku niższych kart, gracz zgarnia całą stawkę zakładu, a krupier nie przystępuje do gry. Kasyna w których możesz wypróbować tej gry za darmo, lub grać za prawdziwe pieniądze:

4 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.
Three Card Poker

Three Card poker Zakłady Bonusowe

Gracze stawiają zakład ante na początku każdej gry. Oprócz tego mają możliwość postawienia dwóch niezależnych zakładów „Pair Plus” i „6Card”

Zakład Bonusowy „Ante”

Po postawieniu zakładu ante, otrzymasz bonus „Ante”w przypadku gdy otrzymasz co najmniej strita. Wypłaty bonusu są niezależne od wartości układu krupiera.

Zakład Bonusowy "Ante"

Zakład Bonusowy „ Pair Plus”

Zakład bonusowy „Pair Plus” jest opcjonalnym zakładem bocznym w którym twoim celem jest uzyskanie co najmniej pary. Jeśli ci się powiedzie to zwyciężasz niezależnie od układu krupiera. Pamiętaj jednak, aby postawić zakład bonusowy to najpierw musisz wnieść ante.

Zakład Bonusowy "Pair Plus"

Zakład Bonusowy „6 Card”

Zakład bonusowy „6 Card” jest również opcjonalnym zakładem bocznym i twoim celem jest tu utworzenie najlepszego możliwego układu pokerowego z pięciu kart, poprzez połączenie twoich trzech kart i trzech kart krupiera. Zakład wypłacany jest w przypadku uzyskania co najmniej trójki, zgodnie z tabelą wypłat zakładu bonusowego”6 card”. Zakład ten może być przez ciebie wygrany, niezależnie od układu krupiera. Aby postawić zakład bonusowy, będziesz musiał najpierw wnieść ante.

Zakład Bonusowy "Pair Plus"

Procentowy zwrot dla gracza (RTP) w grach Three Card Poker na żywo jest następujący:

► Zakład ante: 96,63%

► Zakład bonusowy „Pair Plus”: 95,51%

► Zakład bonusowy „6 Card”: 91,44%


https://www.polskiekasyno.com