Mecz Polska - Kolumbia

POLSKA - KOLUMBIA: Mecz o wszystko

Puchar Świata 2018: Przewidywania meczu Polski z Kolumbią.

Obie drużyny, Polska i Kolumbia, najsilniejsze drużyny w swojej grupie, zszokowały przegrywając swe pojedynki. Polska w niefortunnym meczu z Senegalem, a Kolumbia z Japonią.

Kolumbia wkraczając do tegorocznych Mistrzostw miała nie tylko duże nadzieje, ale i szanse na wyjście z grupy, jako ekipa tylko nieznacznie gorsza od Polski. Kolumbia musiała jednak spokornieć po porażce jaką poniosła w meczu z najsłabszym zespołem w grupie - Japonią. Mimo, iż kraj Ameryki Południowej grał bez jednego z zawodników, to Japonia pokazała, że nie będzie z nią aż tak łatwo.


€ 100 bonus.

Polsko - Senegalski mecz był również ogromnym zaskoczeniem i złamał serca wielu z nas. Teraz nasze szanse wyjścia z grupy wiszą na włosku.Jakie więc są nasze szanse na dzień dzisiejszy? Zgodnie z zasadami, jeśli dwie drużyny na Mistrzostwach Świata mają tyle samo punktów, to o kolejności w tabeli decyduje liczba goli, a nie spotkanie bezpośrednie. Jaki można z tego wyciągnąć wniosek? Biało - Czerwoni muszą zacząć grać bardziej agresywnie i zacząć strzelać gole. Najprawdopodobniej decydująca będzie ostatnia kolejka i spotkanie z Japonią. Generalnie rzecz biorąc, o dwóch kolejkach nawet 6 punktów może nie dawać awansu. Najważniejsza będzie różnica bramek.


€ 50 bonus.
1.40

Czysto teoretycznie Senegal i Japonia mogą awansować do ⅛ finału, już po drugiej kolejce, jeśli wygrają swój mecz. ABy jednak do tego doszło, niedzielne spotkanie Polski i Kolumbii musiałoby sie zakończyć remisem. Prawda jest taka, że zespołowi, który przegra pierwszy mecz jest później badzo trudno wyjść z grupy. Jest to jednak możliwe i mamy nadzieje, że mimo wszystko sie nam to uda. Ale Polacy będą musieli zacząć grać jak na Euro 2016. Jak wiadomo nasz bramkarz Thiago Cionek popełnił poważne pomyłki podczas ostatniego meczu. Został on umieszczony wśród najgorszych piłkarzy pierwszej kolejki. W niedzielę okaże się, czy dostanie on kolejną szansę czy nie.Kolumbia tak jak i Polska nie jest w łatwej sytuacji. A jak Kolumbia przygotowywuje się na mecz z polska? Menadżer drużyny już zapowiedział zmiany w składzie na mecz z naszymi. W pierwszym składzie ma wyjść ich największa gwiazda czyli James Rodriguez. Na murawie ma również znaleźć się Barrios. Niektórzy przewidują, że może nastąpić więcej zmian w reprezentacji tego kraju na niedzielne rozgrywki. Wszystko rozstrzygnie się w niedzielę. 


https://www.polskiekasyno.com